FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

O víkendu startuje play-off Národní ligy, Gulliveři si vybrali Kopřivnici

Základní část Národní ligy byla dohrána a byla rozuzlena i tajenka, kdo z týmů bude v letošním ročníku hrát o postup a které z týmů čekají boje o udržení. Kopřivnice se dlouho držela na kontakt se špičkou tabulky, ale ne příliš povedená koncovka základní části znamenala propad na konečné 6. místo. Kopřivnice si zajistila boje v play-off, ale přišla o výhodu začínat vyřazovací boje na domácí palubovce.

A jak celá východní divize Národní ligy nakonec dopadla? Vítězem a držitelem pomyslného prezidentského poháru jsou hráči Orla Telnice. Na druhém místě se umístil nováček Letka Ostrava, třetí místo obsadil tým Gullivers Brno. Na 4. místě skončil poslední soupeř Kopřivnice v základní části Rožnov p.R., 5. místo patří dalšímu nováčkovi soutěže Hluku a poslední tři vstupenky do play-off získali Vikingové, Svitavy a Aligators.

V bojích o udržení si to rozdají týmy Žďáru, Opavy, Třebíče a Horní Suché. Zejména umístění Opavy mimo příčky play-off určitě velkým překvapením.

V neděli večer proběhla volba soupeřů. Jako první si mohli volit Orli z Telnice a sáhli po Svitavách. Druhá letka si vybrala Aligators, třetí Gullivers vybrali Kopřivnici a poslední zbylou dvojici tvoří Rožnov a Hluk.

Dvojice, které budou bojovat o udržení jsou Žďár - Horní suchá a Opava - Třebíč.

Kopřivnice odehraje své první utkání play-off v Brně na hale VUT a to v sobotu 2.3. od 18:30 a v neděli 3.3. od 17:00. Po té se série vrací do Kopřivnice, kde se odehraje 3. popř. 4. utkání. Oba zápasy se odehrají na SH SOU a to v sobotu 9.3. od 19:00 a popř. v neděli 10.3. od 15:00. Kdyby ani po 4 utáních nebylo rozhodnuto, rozhodující bitva bude v Brně a to ve středu 13.3.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.