FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko na dopravce bez výhry a bez bodů

sh dopravni nahledZáloha mužů odjížděla na SH Dopravní do Ostravy k dalšímu kolu MS ligy mužů, ale ani v jednom zápase neuspěla. Nad její síly byl jak Letka Ostrava B tak Český Těšín. Oba zápasy neměli kopřivničtí špatně rozehrány, v obou se dostali do vedení 2:0, ale v průběhu zápasu soupeři vždy skóre otočili. S Letkou tak muži prohráli 7:2 s Českým Těšínem 8:4.

 

FBK Letka Ostrava B x FBC Vikings Kopřivnice B 7:2 (0:1, 5:1, 2:0)

Do Ostravy cestoval B tým v počtu 9hráčů, což byl oproti poslednímu turnaji značný posun. V prvním zápase se utkali s domácími pořadateli Letkou Ostrava B, která je v soutěži na posledním místě. Domácí určitě chtěli na svém turnaji získat body a tak poskládali velice silný a početný tým, který od úvodu hrál aktivně a snažil se rychle rouhodnout. Úvodní tlak ovšem Kopřivnice ustála a podařilo se jí dvěma brankami celkem výrazně nabuzeného soupeře zaskočit. Bohužel v prostřední části přišel kolaps kopřivnických, kdy lacinými chybami a nedůrazem soupeři darovali několik branek a soupeř otočil zápas až na 5:2 ve svůj prospěch. V poslední třetině se kopřivnickým hrálo špatně. Soupeř si věřil a Kopřivnice jen stěží nacházela cestu k soupeřově bráně. Letka nakonec pečetila své vítězství v poměru 7:2.

FBC Válec Český Těšín x FBC Vikings Kopřivnice B 8:4 (2:3, 2:0, 4:1)

I Český Těšín disponoval početným kádrem, ale začátek zápasu vyšel opět kopřivnickým, kteří se podobně jako v prvním zápase dostali do dvoubrankového vedení. To mohli ještě navýšit, ale své šance Kopřivnice nevyužila a poprvé inkasovala dokonce ve své přesilovce. Od poloviny zápasu začal Český Těšín přebírat iniciativu a také střílet branky. Kopřivnice opět doplatila na laciné chyby a nedůraz. To se projevilo nejvíce v poslední části, kterou Vikingové prohráli 4:1 a zápas celkově 8:4.

"Ikdyž jsme měli oba zápasy poměrně dobře rozehrané, doplatili jsme trošku na nezkušenost našich mladých hráčů. Fyzicky zdatnější soupeři nás fyzicky přetlačil a využíval laciné chyby. Výsledkem tak byly dvě vysoké porážky. Snad se nám bude více dařit na dalším turnaji." doplnil k zápasu kapitán Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS ligy mužů naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.