FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Záloha mužů ani na dalším turnaji na dopravce nebodovala

sh dopravni nahledDva turnaje po sobě odehrála záloha mužů na SH Dopravní v Ostravě a ani v jednom nebodovala. Dnes odehrál kopřivnický záložní tým utkáí proti Bílovci a Petrovicím B. Bílovci podlehli kopřivničtí 3:6, Petrovicím 3:8. Vikingové tak i nadále zůstavají na nelichotivé předposlední pozici v tabulce.

FBC Vikings Kopřivnice B x FBC Spartak Bílovec 3:6 (0:2, 1:0, 2:4)

Záloha Kopřivnice i k tomuto turnaji přivezla družstvo doplněné o mladé juniory, pro které to byla opět cenná zkušenost. Početná lavička Bílovce měla od úvodních minut navrch a to potvrdila dvěma brankami v první části. V té druhé se kopřivnickým podařilo snížit na 1:2 a byla stále ve hře. V poslední části se Bílovec dostal do dvoubrankového trháku na který ještě reagovali kopřivničtí snížením. Závěr ovšem Bílovec zvládl lépe a dvěma brankami pečetil své zasloužené vítězství 6:3.

Z.F.K. Petrovice xFBC Vikings Kopřivnice B 8:3 (3:1, 2:2, 3:0)

Proti Petrovicím začali Kopřivničtí dobře a ujali se vedení. Petrovice ale měli ve svých řadách zkušené hráče a ti toho také využili. Těžili s kopřivnických chyb a potrestali je. Ještě do přestávky petrovičtí otočili na 3:1 a ikdyž v prostřední části měla Kopřivnice nějaké šance držely si Petrovice dvoubrankový náskok 5:3. V poslední třetině už se naplno projevila zkušenost kádru soupeře. Ten pouze pozorně bránil a čekal na chyby. A protože jich bylo na straně kopřivnických příliš pečetily Petrovice své vítězství na konečných 8:3.

"Oproti minulému turnaji to bylo herně o dost lepší. Bohužel pořád děláme spoustu chyb, které soupeři dokáží potrestat. Ale pro naše mladé hráče je to dobrá škola, tak doufám, že na dalším turnaji se zase zlepšíme a podaří se nám přivést body." dodal k turnaji kapitán B týmu Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS ligy mužů naleznete zde.