FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Záloha mužů si z Opavy přivezla dvě vysoké prohry

Muži B odjížděli do Opavy opět v prořídlé sestavě a tomu odpovídaly i výsledky. V obou zápasech utržila záloha mužů dvouciferný počet branek. S týmem MVIL Ostrava B prohrál 10:3 a obdobně si počínali i ve druhém utkání proti Vítkovicím B. Ty porazily Kopřivnici rovněž vysoko 11:4.

FBC Vikings Kopřivnice B x 2. MVIL Ostrava B 3:10 (0:3, 1:2, 2:5)

Stejně jako při minulém výjezdu do Opavy, necestovalo Kopřivnické družstvo v ne úplě ideálním počtu, premiérový start v mužské kategorii si odbyl Zajíc a nevedl si vůbec špatně. Od prvního hvizdu, se snažili Kopřivničtí o aktivní hru, vypracovali si spostu šancí, ale z žádné nepadl gól. První gól vstřelil hrající golmam Marek Chochlar, kdy ze vzduchu usměrnil střelu Holuba. I přes množství šancí, které si domací vypracovali, se navyšovalo skóre pouze na straně MVILu. Dvěma góly ještě skóre upravil Prašivka.

1. SC Vítkovice Oxdog B Mustang x FBC Vikings Kopřivnice B 11:4 (3:3, 5:0, 3:1)

Ke druhému zápasu nastoupilo Kopřivnické béčko oslabené o Jehlára a Prašivku, kteří jeli plnit povinnosti u A-týmu. V první třetině, tahali Vítkovičtí za kratší provaz a podařilo se jim srovnat až v závěru třetiny. Kopřivnice dokázala držet tempo se soupeřem do poloviny druhé třetiny, poté začaly docházet torzu týmu síly a ve třetí třetině se zápas víceméně dohrával.

Kompletní výsledky MS ligy mužů naleznete zde.