3057
98938

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko doma zabojovalo a má šest bodů

muzi B 19 3 2016 nahledDomácí turnaj záloze mužů vyšel skvěle. Po dlouhém bodovém půstu si na domácím turnaji hráči béčka spravili chuť a připsali si dvě vysoká vítězství. Posílený B tým nejprve porazil Bílovec 8:4 a poradil si i ve druhém zápase se Škorpiony Ostrava, které porazil vysoko 10:2. Dvě výhry a zisk 6-ti bodů posunul kopřivnické z posledního 11. místa na místo deváté.

FBC Spartak Bílovec x FBC Vikings Kopřivnice B 4:8 (0:3, 1:2, 3:3)

Základ vítězství položili kopřivničtí hráči již v první třetině, kterou vyhráli 3:0. I v té druhé pokračovali ve výborném výkonu a zvýšili své vedení už na 5:0. Soupeř se poprvé prosadil až z nařízeného trestného střílení, po vysoké holi kapitána Jehlára. K žádnému obratu to ovšem nevedlo. I ve třetí třetině se Kopřivnice mohla opřít o dobrou obranu a produktivní útočníky. Konečné skóre zápasu bylo 8:4 pro kopřivnické.

FBC Vikings Kopřivnice B x FBK Škorpioni Ostrava 10:2 (1:1, 2:1, 7:0)

Druhý zápas byl dlouho vyrovnaný. Kopřivnice po dvě třetiny dotahovala jednobrankový náskok soupeře, ale v polovině utkání nastal zlom. Branka na 3:2 zápas jako by zlomila. Kopřivnici se podařilo střílet jednu branku za druhou a hlavně díky poslední třetině, kterou vyhrála 7:0, zvítězila vysoko 10:2. Nejvíc se dařilo junioru Prašivkovi, který v zápase zaznamenal 4 branky a jednu asistenci.

"Domácí turnaj nám vyšel na jedničku. Měli jsme v kádru dvě posily z A týmu a ještě oporu v bráně Honzu Klinku. Oběma soupeřům, jsme v podstatě nedali šanci a zaslouženě vyhráli v obou zápasech." zhodnotil domácí turnaj béčka kapitán Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS ligy naleznete zde.