3057
98938

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Muži B vstoupili do nové sezóny dvěmi výhrami

muzi B 25 9 2016 nahledSkvěle vstoupila do nové sezóny záloha mužů. Na domácím turnaji na sportovní hale SOU si v obou zápasech připsala plný počet bodů. V prvním utkání porazili muži B zálohu Domaslavic 6:3 a podobně se jim vedlo proti týmu Cobra Hať, nad kterým zvítězili 7:3. Po dvou odehraných kolech se kopřivnická záloha usadila na špici soutěže.

FBC Vikings Kopřivnice B x SK Domaslavice B 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)

V prvním utkání v nové sezóně svedla záloha Kopřivnice souboj proti záložnímu týmu Domaslavic. V kopřivnickém týmu se představilo několik juniorů a hře to přineslo patřičné oživení. Vikingové byli od úvodu více na míčku, hezky kombinovali a taky si vybudovali slibný náskok 4:0. Soupeři se podařilo skórovat až v závěru druhé části a když hned ve druhé minutě závěrečné třetiny přišlo snížení na 4:2 začali se domácí bát o výsledek. Drama se ovšem nekonalo. Vzápětí poslal Vikingy do tříbrankového vedení Štefek a ikdyž soupeř snížil na 5:3 poslední slovo měli nakonec domácí a to konkrétně kapitán Koliba, který pečetil Kopřivnické vítězství na 6:3.

FbC Cobra Hať x FBC Vikings Kopřivnice B 3:7 (0:2, 1:2, 2:3)

I druhý zápas proti Hati měl podobný průběh jako ten první duel. Kopřivnice byla v úvodu lepším týmem, hráči dobře kombinovali a stejně jako v tom prvním utkání si kopřivničtí hráči vybudovali poměrně vysoký náskok 4:0. Pak ovšem přišlo polevení a soupeř se velice brzy dvěma trefami dostal zpět do zápasu. Na kontaktní branku však soupeř nedosáhl a nakonec si Kopřivnice pohlídala vítězství 7:3. Hattrick zaznamenal kapitán Koliba a hlavně jeho třetí branka freestylem byla velká paráda.

"Skvělý vstup do soutěže a hlavně mě těší předvedená hra. Oba soupeře jsme přehráli kombinačně a myslím, že zaslouženě vyhráli. Doufám, že na výkony v domácím turnaji navážeme i v dalších kolech." doplnil k zápasu trenér Marek Jehlár

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.