• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_04.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3039329
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1645
1941
98938

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko nenavázalo na první turnaj a z Bolatic se vrací bez bodu

Další z turnajů MS přeboru se odehrál v Bolaticích. Kopřivnice na turnaji narazila na týmy Horní Suché B a Petrovic C. Bohužel ani v jednom ze zápasů se nepodařilo bodovat. S Horní Suchou prohrála záloha Kopřivnice těsně 7:6 a špatně dopadl i zápas proti Petrovicím. Ikdyž Kopřivnice vedla v průběhu zápasu 4:0, nakonec odešla poražena vysoko 8:4.

FBC Vikings Kopřivnice B x FbK Horní Suchá B 6:7 (0:1, 4:4, 2:2)

V pořadí druhý turnaj zavedl kopřivnické béčko do Bolatic, kde se v prvním zápase utkal s Horní Suchou. Ta přijela v hodně širokém kádru, že je skoro ani malá hala v Bolaticích nepobrala. První část byla na branky chudá a jediný přesný zásah měl na kontě soupeř.

Druhá část byla na branky daleko bohatější. Dohromady jich padlo po čtyřech na obou stranách. V průběhu se kopřivničtí dokonce dostali do vedení, to si ale soupeř vzal do konce druhé periody zpět a držel těsné jednobrankové vedení.

V poslední části si Horní Suchá vypracovala zřejmě rozhodující tříbrankový náskok. Kopřivnice se snažila a podařilo se ji dostat na dostřel jediné branky, bohužel ani závěrečná power-play nevedla k vyrovnání a tak Vikingové odešli poraženi 7:6.

Z.F.K. AQM Petrovice C x FBC Vikings Kopřivnice B 8:4 (0:2, 4:2, 4:0)

Druhý zápas proti C týmu Petrovic rozehrála Kopřivnice skvěle. Po první části si nesla do té druhé dvoubrannkový náskok, který se jí podařilo navýšit dokonce na čtyřbrankový. Slibný začátek ovšem nebyl zárukou, že se zápas dovede do vítězného konce. Kopřivnice se hlavně vinou vlastních chyb velice brzy o celý náskok připravila a začínalo se odznova. Klíčový okamžik přišel zřejmě v přesilové hře. Kopřivnici se nejenom nepodařilo skórovat, ale soupeři dovolila otočit zápas. Ve zbytku zápasu Kopřivnice vyhořela v koncovce, kupila chybu za chybou a soupeř tak dovedl zápas až do jednoznačného vítězství 8:4.

"V minulém domácím turnaji se nám podařilo bodovat naplno v obou zápasech, dnes nám to nevyšlo. Odehráli jsme slušné utkání proti Horní Suché, ale skoro až nepochopitelně jsme ztratili zápas proti Petrovicím. Snad to bude pro naše hráče ponaučení do dalších zápasů." okomentoval turnaj kapitán týmu Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze