1941
98938

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčkaři překvapivě dovezli ze Smilovic plný počet bodů

Po několika ne příliš přesvědčivých výkonech kopřivnické béčko zabralo a slavilo ve Smilovicích dvě vítězství. V prvním utkání si poradilo s C týmem Rožnova 4:2 a plný počet bodů se podařilo získat i proti pořádajícím Domaslavicím B. V divoké přestřelce vystřelil 10 vteřin před koncem tři body junior Matula.

1. FBK Rožnov p.R. C x FBC Vikings Kopřivnice B 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)

Skóre zápasu otevřel po standardní situaci Matula. Kopřivničtí celou doba zápas kontrolovali a postupně navýšili skóre na 3:0. Rožnovským se však podařilo při přesilové hře snížit na 3:1. Ve třetí třetině ještě navýšil skóre na 4:0 Svatoň. V závěru pak upravil kosmeticky výsledek na 4:2 Kasl.

SK Domaslavice B x FBC Vikings Kopřivnice B 9:10 (4:3 3:4 2:3)

Do druhého zápasu nastoupila Kopřivnice pouze v 6 hráčích v poli. Celou první třetinu však kopřivničtí hráči s Domaslavicemi drželi krok a tak první třetina skončila 4:3 ve prospěch Domaslavic.

Ve druhé třetině přišlo pětiminutové vyloučení Matuly, kde se podařilo Domaslavickým zvýšit skóre na 6:3. Během minuty a půl však dokázali Kopřivničtí srovnat a tak na časomíře svítil nerozhodný stav.

Do třetí třetiny vlétl Kopřivnický tým s elánem a během dvou minut vedl o dva góly, v závěru zápasu však dokázali domácí srovnat a dokonce otočit zápas. Kopřivnice ovšem opět srovnala a pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo, když z brejku skóroval junior Matula deset vteřin před koncem a zajistil tak kopřivnickým plný bodový zisk. V zápase si otevřel střelecké hody Jakub Svatoň, který vstřelil celkem 6 branek a připsal si i jednu asistenci.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.