• header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_08.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3039331
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1647
1941
98938

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Muži B vítězně v Orlové

Poslední turnaj MS přeboru mužů se odehrál dnes v Orlové. Kopřivnická záloha cestovala opět v hodně improvizované sestavě a byla úspěšná. V závěrečných dvou utkáních si Vikingové připsali dvě těsné výhry nad Slovanem Havířov C 4:3 a Horní Suchou B 3:2. V konečném účtování se Muži B umístili na pěkném 4. místě, na 2. místo ztratili pouhé tři body, což bylo jediné vítězství v průběhu soutěže navíc.

FBC Vikings Kopřivnice B x TJ Slovan Havířov C 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)

Zápas proti Slovanu Havířov C nezačala Kopřivnice úplně nejlépe a pustila soupeře do vedení. Do konce třetiny se ovšem podařilo zápas otočit díky dvěma trefám kapitána Jehlára. Ve druhé části z nařízeného trestného střílení nezaváhal Kubátko a bylo to 3:1. Když v 9. min. dorážkou zvyšoval na 4:1 Gola vypadalo to slibně. Jenže trošku laxní hrou v závěru druhé části se podařilo soupeři snížit 10 vteřin před druhou sirénou a tak byl zápas ještě otevřený.

Ve třetí části se soupeř snažil, měl i několik šancí. Branku se mu ovšem podařilo vstřelit až 10 vteřin před koncem a to bylo již pozdě. Kopřivnice uhájila těsné vedení a brala z utkání všechny body.

FbK Horní Suchá x FBC Vikings Kopřivnice 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

I poslední zápas v sezóně Kopřivnický B tým zvládl. Vítězství se ovšem nerodilo jednoduše a lehce. Základ vítězství položili Vikingové již v první části, kdy si po brankách Goly a Štefka vypracovali dvoubrankový náskok.

V prostřední části se prosadil pouze soupeř a tak zápas byl do třetí části otevřený. Kopřivnickým se podařilo opět odskočit na rozdíl dvou branek zásluhou juniora Štefka a ukázalo se, že to byl gól vítězný. Horní Suchá zdramatizovala utkání v závěru, kdy se po chybě ve středu dokázala přiblížit opět na rozdíl branky. Stejně jako v prvním utkání se podařilo power-play soupeře i se štěstím ubránit a tak zakončili Vikingové letošní sezónu vítězně.

"Dnes se nám poslední turnaj vydařil. I přesto, že jsme odjížděli ne v úplně optimálním počtu, dokázali jsme oba zápasy dotáhnout do vítězného konce. Chtěl bych hráčům poděkovat za celou sezónu a už se můžeme těšit na tu novou, která začne v září." doplnil k poslednímu turnaji béčka kapitán Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze