FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Muži B na dopravce vybojovali 6 bodů

První domácí turnaj před 14-ti dny mužům B příliš nevyšel. Ze dvou zápasů získali pouhý bod. Na druhém turnaji, který se odehrál v Ostravě to již bylo mnohem lepší. V obou zápasech se podařilo kopřivnickým bodovat naplno a získat do tabulky 6 bodů. V prvním utkání porazili Rožnov C 3:2 a i ve druhém utkání uspěli, když na týmem RH Piving doslova vydřeli vítězství 6:4. 

FBC Vikings Kopřivnice B x 1. FBK Rožnov p. R. C 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Až překvapivě snadno se dostali kopřivničtí do vedení nad Rožnovem 3:0. Branky si rozdělili každou do jedné části. Na konci té první se trefil z úhlu kapitán Jehlár, drhou branku ve druhé části přidal Matúš a ve třetí části zvýšil na 3:0 Baďura. Soupeř se dostal do zápasu až v úplném závěru. V 11. min. se pěkně trefil rožnovský Žniva a po sporné situaci ještě situaci zdramatizoval druhou brankou Fiurášek. Víc se ale nestalo a Kopřivnice si připsala první tříbodovou výhru v nové sezóně.

RH Piving Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice B 4:6 (1:1, 2:2, 1:3)

Druhý zápas proti houževnatému Pivingu byl po dvě třetiny vyrovnaný. Soupeř šel do vedení v první části, ale Kopřivnice rychle srovnala po samostatné akci Monsporta. Druhá část pokračovala v podobném duchu přetahované. Kopřivnice 2x vedla, ale soupeř pokaždé dokázal srovnat.

Ve třetí části ovšem Vikingové rozhodli. Dvěma trefami Baďury a Jahody se poprvé v zápase dostali do dvoubrankového trháku a i přes drobné komplikace v závěru při vyloučení Jehlára se podařilo zápas dovést do vítězného konce. I z druhého zápasu se podařilo získat plný počet bodů a situace v tabulce je hned veselejší.

"Jsem rád, že jsme po ne příliš vydařeném prvním domácím turnaji zabrali a získali 6 bodů hned na turnaji dalším. V prvním utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Druhé utkání bylo spíše bojovné, ale i to se nám podařilo urvat." doplnil k vydařenému ostravskému turnaji kapitán B týmu Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.