FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčkaři zvládli Krnovskou misi za 4 body

Tým mužů B absolvoval svůj nejdelší výjezd až do Krnova, kde získal celkem 4 body. Bodový zisk je o to cennější, že z důvodů nemocí a kolize s utkáním A týmu absolvovali turnaj pouze se sedmi hráči do pole. V prvním utkání porazili tým Štajgři Ostrava 2:0. Ve druhém zápase se rozešli smírně s týmem Bazinga Ostrava 3:3. 

FBC Vikings Kopřivnice B x FBK Štajgřy Ostrava 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Vikingové nastoupili do zápasu s jasnou taktikou, soustředit síly na obranu a zkusit dát góly z brejků, což se jim povedlo hned dvakrát. Se skvělým Janečkou v bráně si Vikingové pohlídali výsledek a dotáhli zápas do vítězného konce trošku fotbalovým výsledkem 2:0.

FBC Vikings Kopřivnice B x Bazinga Ostrava 3:3 (-:-, -:-, -:-)

Druhý zápas byl pro Vikingy mnohem náročnější. Hráči Bazingy mnohem víc běhali, ale i přesto šli Vikingové do vedení. Poté se hra otevřela a těžil z toho soupeř. První přišlo trestné střílení, které Janečka chytil. I tak se hráčům Bazingy povedlo výsledek otočit na 1:2. Vikingové však zápas nevzdali, zvýšili nápor a opět srovnali. Když Bazinga vstřelila třetí gól, vypadalo to že už to Vikingové vzdají a smíří se jen se třemi body ale opět zvýšili nápor a znovu se jim podařilo srovnat na konečných 3:3.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.