FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko se s kalendářním rokem rozloučilo v Bystřici

Na turnaji MS přeboru pořádaném Jablunkovem se nejprve střetli s domácími Coyotes a po té s C týmem Petrovic. Jablunkovu Kopřivnice podlehla 1:5, ve druhém utkání ovšem jasně diktovali tempo zápasu a zvítězili 7:1. Tříbodový zisk drží zálohu Kopřivnice v neúplné tabulce na 5. místě.

FBC Vikings Kopřivnice B x FBC Coyotes Jablunkov 1:5 (1:0, 0:3, 0:2)

Domácí na Kopřivnici vletěli jako uragán, ale kopřivničtí se úvodnímu náporu ubránili. Přemotivovaný soupeř dokonce hned v 5. min. fauloval a Vikingové nabízenou šanci zúročili pěknou střelou Telčera. Kopřivnice se sice ujala vedení 1:0, ale to bylo v tomto zápase vše.

Soupeř hned z kraje druhé části srovnal po zbytečné ztrátě ve středu hřiště a po té dvěma poměrně lacinými brankami otočil na 3:1. Kopřivnice se snažila, ale spálila spoustu šancí. Nejblíže byl brance veterán Jehlár, který během několika vteřin nastřelil tyč a břevno. No a jak to tak bývá zatímco Kopřivnice pálila jednu šanci za druhou a branku ne a ne vstřelit, soupeři se to dařilo poměrně lehce. Výsledek je tak celkem jednoznačný, ikdyž obraz hry tomu rozhodně neodpovídal, ale na to se nehraje.

Z.F.K. AQM Petrovice C x FBC Vikings Kopřivnice B 1:7 (0:2, 0:3, 1:2)

Druhé utkání bylo v kopřivnické režii od první minuty. Soupeř, který přicestoval v prořídlé sestavě hrozil pouze sporadicky. Vikingové byli trpěliví, aktivní a postupně navyšovali skóre až na sedmibrankový rozdíl. Jedinou drobnou kaňkou na jinak povedeném zápase je pokažené čisté konto brankáři Oherovi, když se soupeři podařilo skórovat necelé 2 min. před koncem.

"I na tomto turnaji jsme splnili cíl a přivezli min. 3 body. V prvním utkání jsme mohli rozhodně uhrát lepší výsledek. Druhý zápas jsme zvládli s naprostým přehledem, soupeři jsme nedali ani na chvilku pomýšlet na vítězství. Díky všem za výkony, všem přeji hezké svátky a v novém roce se těším na další soupeře." dodal k bystřickému turnaji Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS přeboru naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.