FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Záloha mužů přivezla z Petrovic dvě remízy

Muži B odehráli po delší přestávce další z ligových turnajů a nevedlo se jim špatně. V Petrovicích sice ani v jednom zápase nevyhráli, ale také ani v jednom zápase neprohráli. V obou zápasech se rozešli se svými soupeři smírně. S MVIL Ostrava B 5:5 s Domaslavicemi 3:3.

2.MVIL Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice 5:5 (2:1, 3:1, 0:3)

Skóre otevřel již ve druhé minutě junior Kulatý, pro kterého to byla premiérová trefa v mužském týmu. I přes herní převahu však skončila první třetina lépe pro Ostravský MVIL, který po trefách Matúše a Kotzura vedl 2:1.  Přestože měli ve druhé třetině Kopřivničtí nespočet šancí, prohrávali po druhé třetině 5:2. Ve třetí třetině však v čase 0:48 využil Baďura křižnou přihrávku Lichnovského a bylo zaděláno na drama, kontaktní gól vstřelil kapitán Lichnovský když si roli s Baďurou a závěrečný tlak nakonec využil Matúš. I přes nespočet šancí v závěru zápasu skončil duel 5:5

FBC Vikings Kopřivnice x SK Domaslavice 3:3 (0:2, 1:1, 2:0)

Vinou nedůrazné hry Kopřivnice prohrávala po první třetině o dva góly, ve druhé si Lichnovský vyběhl na střed hřiště a přesnou střelou snížil. V poslední třetině první z brejkové situace zakončoval Koliba a o dvě minuty později natáhl z poloviny Baďura a propálil vše co mu stálo v cestě. Kopřivnice nakonec odolala závěrečnému tlaku a odvezla si z Petrovické haly vzhledem k sestavě dva cenné body.

Kompletní výsledky MS ligy mužů naleznete zde.