3057
98938

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Záloha mužů v Havířově ukořistila 3 body

clanek muzi b mshMuži B cestovali do Havířova ke druhému turnaji Moravskoslezské ligy a dařilo se jim opět jenom na půl. V prvním utkání podlehli Domaslavicím 3:5 a v dramatickém zápase proti Škorpionům urvali tři body v úplném závěru, když vítěznou branku se podařilo vstřelit 18 vteřin před koncem.

FBC Vikings Kopřivnice B x SK Domaslavice 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)

Kopřivnice se sice v zápase ujala vedení hned v prvním střídání po hezké trefě Pargače. Jenže soupeři stačilo pouze 17 vteřin na dvě slepené branky a obrat. Ve druhé části se Domaslavice dostaly do vedení 4:1, které Kopřivnice do druhé přestávky pouze korigovala na 2:4. V poslední třetině se Kopřivnice dostala na dostřel povedenou trefou Uvíry, ale to bylo vše. Soupeř v závěru pojistil své vedení a zvítězil 5:3.

FBK Škorpioni Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice B 5:6 (0:1, 2:3, 3:2)

Ve druhém utkání byl úkol jasný, nutně zabodovat. V první části padla jediná branka a to do soupeřovy sítě. Hubený náskok Kopřivnice smazal soupeř ve druhé části, ale Kopřivnice si těsné vedení vzala za chvíli zpět. V průběhu druhé třetiny se kopřivnickým podařilo postupně navyšovat skóre až na 4:1 a byla škoda, že se soupeři podařilo v závěru druhé části snížit na 4:2. Začátek třetí části se Kopřivnici příliš nepovedl Již po 20 vteřinách soupeř snížil na rozdíl jediné branky a v 5. min. bylo srovnáno. Vedení zpět si Kopřivnice vzala po brance Sládkovského, ale i na tuto branku soupeř dokázal odpovědět. Za stavu 5:5 přišlo rozzuzlení v posledních vteřinách. Střela kapitána Jehlára zapadla přesně do šibenice a ve zbylých 18-ti vteřinách již soupeř nedokázal odpovědět.

Kompletní výsledky MS ligy mužů naleznete zde.