FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

6 a 7 statečných v Bohumíně uhrálo bod

sh bohuminV hodně prořídlé sestavě odjížděla záloha mužů do Bohumína ke X kolu MS ligy. Na nové hale Bospor se kopřivničtí muži utkali se zálohu ostravského MVILU a Vítkovic. V prvním zápase se podařila pouhé pětici hráčů do pole uhrát remíza 3:3. Na druhý zápas bylo do pole hráčů o jednoho více, ale na body to nestačilo Vítkovice zvítězily 8:5.

2. MVIL Ostrava B x FBC Vikings Kopřivnice B 3:3 (1:1, 1:0, 1:2)

Kopřivnice, která přijeli k utkání v počtu 5+1, se ujala vedení po úniku Matúše. Jenže soupeř do konce první třetiny srovnal a na začátku druhé třetiny zápas otočil ve svůj prospěch. Proti byl ale Gola a z dorážky vyrovnal. Kopřivnice měla výhodu trestného střílení, ale nevyužila ji. V polovině třetí třetiny přišlo zaváhání v obraně Kopřivnice, které soupeř využil a rázem to bylo 3:2. Konečné slovo si, ale vzal opět Matúš a po perfektním výhozu Cochlara srovnal na 3:3. Kopřivnice měla v závěru zápasu velkou šanci převážit zápas na svou stranu, ale konečné skóre se nezměnilo.

FBC Vikings Kopřivnice B x 1. SC Vitkovice Oxdog B Mustang 5:8 (1:2, 1:2, 3:4)

Ve druhém zápase na turnaji nastoupila hrstka kopřivnických hráčů proti početné lavičce Vítkovic. Soupeř nic jiného než vítězství nebral, ale hned po 16-ti vteřinách se prosadil Jehlár, který alespoň na druhý zápas dorazil posílit kopřivnické torzo. Soupeři se dvěma slepenými brankami podařilo otočit na 2:1, ale ve druhé části bylo srovnáno. Po dvou třetinách svítilo na tabuli ještě hratelné skóre 4:2. Ve třetí části se Kopřivnici podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ale soupeř měl pripravenou rychlou odpověď. Ještě jednou se Kopřivnice dostala na dostřel, ale více se už vyčerpaným hráčům zdramatizovat zápas nepodařilo. Vítkovičtí v závěru přidali další tři branky na které dokázala Kopřivnice reagovat pouze snížením na konečných 5:8.

"V takovém počtu hráčů je i bod úspěch. Víc k tomu asi ani není co dodat." uzavřel li mužů nagový turnaj B týmu kapitán Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS ligy naleznete zde.