FBC Vikings Kopřivnice - Přípravka

Nejmladší kategorie přípravek otevřela sezonu v Havířově

nahled pripravka havirov zari 2019Tým přípravek odcestoval ke svému prvnímu velkému turnaji do Havířova, kde s bilancí čtyř porážek obsadil poslední pátou příčku.

Vikings Kopřivnice – Z.F.K. Petrovice   1:9

V prvním zápase proti Petrovicím se náš nejmladší tým potýkal s nezkušenosti a hráčskou nervozitou, která se projevila po celou dobu turnaje. Tým přípravek byl doplněn o tři elévky, které pozvedly herní kvalitu týmu a zajistili také jediný čestný úspěch v tomto utkání.

Vikings Kopřivnice –Slovan Havířov   3:7

Zápas proti domácímu týmu Slovanu Havířov, který obsadil celkovou druhou příčku na turnaji, patřil k těm zdařilejším. V zápase se mladým Vikingům podařilo vstřelit 3 branky, což byl sám o sobě velký úspěch. Domácí tým byl po celou dobu hnát svými fanoušky dopředu a pohlídal si vítězství v tomto zápase.

Vikings Kopřivnice –Exelsior Havířov 0:12

Po druhém zápase byli Vikingové odhodláni ve zbývajících dvou zápasech urvat nějaké body. Nadšení po druhém zápase bylo v šatně obrovské. V tomto zápase jsme ovšem neproměnili ani jednu z velkých nabízených šancí soupeře na skórování. Bez vstřelení branky jsme si odnesli vysokou prohru. Zbýval nám tak poslední zápas proti Krnovu.

Vikings Kopřivnice – ORCA Krnov 3:15

Silný tým z Krnova opanoval celkové vítězství na turnaji. Tým z Krnova svým vzrůstem vypadal jako by do kategorie přípravek ani nepatřil. Někteří hráči a hráčky si z tohoto zápasu odnesli první florbalové šrámy, ale to je nezlomilo ve vstřelení tří branek.

První turnaj přípravek se nesl ve znamení objevování nových poznatků pro naše nejmladší florbalisty. Je toho spoustu co se musí ještě naučit. Na některých bylo vidět velké odhodlání a chuť hrát a bojovat. Musím všechny hráče a hráčky pochválit, jak zvládli tento turnaj. Pro všechny to byla první zkušenost se soutěžním florbalem. Hned další turnaj čeká naše malé naděje za dva týdny na domácím turnaji v Kopřivnici.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.