FBC Vikings Kopřivnice - Přípravka

Přípravka sahala na domácím turnaji sahala po prvním vítězství

Dneska jsme odehráli náš druhý turnaj, avšak tentokrát na domácí půdě, kde jsme předvedli celkem slušný výkon.

Vikings Kopřivnice - FBC Letka 4 : 12 (1:5, 3:7)

První zápas jsme hráli s Letkou, která hrála velmi dobře. První polovinu se naši svěřenci drželi dobře, jenže ve druhé polovině jsme trochu přestali hrát a soupeř toho dokonale využil.

Vikings Kopřivnice - Paskov Saurians 2 : 4 (1:1, 1:3)

Druhý zápas jsme hráli proti Paskovu. Začali jsme hrát opět dobře, ale bohužel jsme zase podlehli, ačkoliv zápas to byl velmi vyrovnaný. Poločasový stav sice naznačoval šanci na první vítězství, ale skvělý brankář soupeře nedovolil mladým Vikingům vstřelit opět víc jak jednu branku za poločas.

Vikings Kopřivnice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2 : 10 (2:5, 0:5)

Další zápas jsme odehráli proti Opavě, kde naši nejmladší hráči a hráčky předvedli nejlepší výkon. I přesto, že Opava vyhrála celý turnaj, tak to první polovinu zápasu vypadalo, že bychom je dokonce i mohli porazit, ale ve druhé polovině to nakonec skončilo lépe pro Opavu.

Vikings Kopřivnice - Tigers Poruba 2 : 3 (1:1, 1:2)

Poslední zápas jsme odehráli proti Tigers Poruba, s kterými byl zápas vyrovnaný až do konce. Kluci i holky dřeli a šlo vidět, že je chtějí porazit, ale nakonec jsme bohužel prohráli.

Komentář trenéra Jakuba Strakoše:
Na to, že to byl jejich druhý turnaj, tak se mi to moc líbilo a jsem rád, že jsme sehnali tolik nových mladých a šikovných hráčů, kteří předvedli suprovní výkon. Chtěl bych poděkovat i rodičům za skvělou atmosféru a za podporu naší přípravky.

pripravka SOU rijen 2019 1

pripravka SOU rijen 2019 2

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.