FBC Vikings Kopřivnice - Přípravka

Přípravka veze svůj první pohár!

pripravka05

Přípravka dnes odehrála svůj další turnaj v Petrovicích u Karviné. V konkurenci dalších 4 týmů zaznamenali nejmladší Vikingové 2 výhry a 2 prohry a nakonec obsadili krásné 3. místo a domů vezou svou první trofej. Jen tak dál!

Podruhé v řadě se přípravka představila na Dubině

prip07

Družstvo nejmladších Vikingů zajíždělo po měsíční pauze k dalšímu turnaji MS ligy přípravek, který se konal na stejném místě jako ten poslední, na Dubině. Ve všech utkáních byli soupeři nad síly Vikingů, kteří tak na turnaji obsadili poslední příčku.

Kluci jsou mladí a perspektivní, dnes nasbírali další zkušenosti a příště budeme zase o něco lepší a silnější.

Přípravka bojovala na Dubině

pripravka dubina

Nejmenší kopřivničtí florbalisté bojovali v sobotu na Dubině a díky skvělé podpoře rodičů panovala na střídačce dobrá nálada, i když se zrovna výsledkově nedařilo. Nejmladší Vikingové ve všech utkáních prohráli, ale nesbírali další cenné zkušenosti.

Na třetím turnaji to už přípravce vyšlo!

pr dubV neděli 3. listopadu se naše přípravka představila na 3. turnaji v sezóně, který se hrál ve sportovním centru v  Ostravě – Dubině. Po předchozích 2 nezdarech v Havířově, kde kopřivničtí sbíraly první zkušenosti a v Kopřivnici, kdy už k prvnímu vítězství opravdu moc nechybělo, to na třetí pokus našim nejmenším vyšlo. V posledním zápase porazila Kopřivnice Rožnov těsně 2:3 a do historie klubu si můžeme zapsat první výhru v této kategorii. Gratulujeme!

Přípravka sahala na domácím turnaji sahala po prvním vítězství

Dneska jsme odehráli náš druhý turnaj, avšak tentokrát na domácí půdě, kde jsme předvedli celkem slušný výkon.

Nejmladší kategorie přípravek otevřela sezonu v Havířově

nahled pripravka havirov zari 2019Tým přípravek odcestoval ke svému prvnímu velkému turnaji do Havířova, kde s bilancí čtyř porážek obsadil poslední pátou příčku.

Nábor nejmladších florbalistů

Od této  sezóny 2019/2020 jsme se rozhodli přihlásit soutěže pro nejmladší florbalisty v kategorii přípravek, která je určená chlapcům a dívkám narozeným 2011 a mladším.

Info-tabule Přípravka

Informace hráčům družstva - Přípravka:


Turnaj: MS liga přípravek - neděle 4. 10. 2020

místo: MSH Havířov (adresa: Astronautů 859/2, Havířov 73601)

hlášenka:  https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=121327


Sraz: - 8.00 u Alberta

Poznámka:  TURNAJ JE ZRUŠEN !!!