FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci doma porazili Paskov, ale Vítkovice byly opět nad jejich síly

Na domácím turnaji se podařilo starším žákům uhrát do tabulky MS ligy tři body za vítězství nad Paskovem, který zdolali vysoko 10:0. Ve šlágru kola, kdy se kopřivnické družstvo utkalo s vedoucími Vítkovicemi ostravané potvrdili svou pověst momentálně nejlepšího družstva v soutěži. Kopřivnice na lídra soutěže nestačila a ve vyrovnaném zápase podlehla 3:5.

 

PASKOV SAURIANS x FBC VIKINGS KOPŘIVNICE 0:10 (0:2, 0:3, 0:5)

V zápase byli kopřivničtí hráči od počátku lepším týmem a po první periodě vedli 2:0. I ve druhé části Kopřivnice na hřišti vládla a odměnou jí byly další tři přesné trefy do sítě soupeře. Paskovští se dostávali do šancí spíše sporadicky a kopřivnická dominance se naplno projevila v poslední části, ve které se kopřivnickým hráčům dařilo a vstřelili do sítě dalších pět branek. Soupeř s Paskova hrál sympaticky a ikdyž si to zasloužil nebylo mu dopřáno ani čestné branky v zápase a tak domácí před zaplněou tribunou mohli slavit vysoké vítězství 10:0. Hattrickem se v zápase blýsknul Michal Nenutil.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1. SC VÍTKOVICE OXDOG 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

Očekávaný šlágr kola, souboje vedoucích Vítkovic a druhé Kopřivnice přilákal do ochozů opět početný zástup rodičů a fanoušků florbalu. Vítkovice jsou v této sezóně suvérenní a v jejím průběhu ještě neztratily ani bod. A zůstalo to tak i po turnaji v Kopřivnici. Domácí Vikingové byli ovšem favoritovi více než zdatným soupeřem. Vyrovnaný zápas se lámal v přesilových hrách. Kopřivničtí hráči se bohužel nevyvarovali dvouminutových vyloučení, kterých bylo v zápase příliš. Na Kopřivnické straně celkem čtyři a hned dvě z nich se podařilo Vítkovicím využít. Vítkovice potvrdily svůj statut momentálně nejlepšího žákovského družstva a porazili Kopřivnici 5:3.

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.