• header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_01.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

2912352
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1254
2714
79995

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci doma bez bodu

starsi zaci

Starším žákům se nepodařilo využít domácí prostředí a po dvou těsných prohrách si do tabulky MS ligy nepřipsali ani bod. V prvním zápase podlehli těsně favorizovaným Vítkovicím 4:3 a i Český Těšín byl nad jejich síly, s ním prohráli 4:2.

 

1. SC WOOW Vítkovice x FBC Vikings Kopřivnice 4:3 ( 3:0, 1:2, 0:1 )

Vítkovice začaly zápas svým pověstným aktivním stylem a kopřivničtí žáci byli od úvodu pod permanentním tlakem. Vítkovičtí útočníci napadali rozehrávku Kopřivnice a ta se skoro celou první část téměř nebyla schopna vymanit z tlaku. Ikdyž Michenka v kopřivnické brance od začátku byl jednoznačnou oporou brankám do své sítě nezabránil. První trefa v jeho síti padla v 6. min. a bylo to v přesilové hře. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a tak v 8. min. to už bylo 2:0. Před koncem první části soupeř využil opět početní výhodu a po první části si vybudoval slibný tříbrankový náskok.

 

Ve druhé části Kopřivnice zabrala a bylo to znát. Najednou se i naši hráči dostávali do šancí a ve 4. min. svitla pro kopřivnické naděje, když snižoval Jan Fojtů. Zlepšená kopřivnická hra nesla své ovoce a v 7. min. to bylo zase veselejší. Fojtů snižoval na rozdíl jediné branky. Byla škoda, že kopřivnický tlak nevyústil vevyrovnávací branku, protože šance na to byly. Naopak trestal soupeř, který po nedůrazu v předbrankovém prostoru dostal příliš mnoho prostoru a na jeho umístěnou střelu k tyči byl i Michenka krátký.

 

Ve třetí části pokračoval již naptosto vyrovnaný zápas. Oba tábory fanoušků sportovně hnaly své oblíbence dopředu a byl k vidění na poměry starších žáků nadstandardní zápas. Přesně v čase 6:00 se nádherně trefil Demel, který z úhlu trefil neuvěřitelně do šibenice a rozjásal domácí fanoušky na zaplněné tribuně. Kopřivnice se hnala za vyrovnáním, ale nepodařilo se. V závěru totuž kopřivničtí hráli v oslabení a soupeř si těsné vedení již pohlídal.

 

"Byla škoda, že hráči trošku zaspali první třetinu, kdy si Vítkovice vytvořily rozhodující náskok. Ve zbytku utkání jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii a kluky musím zejména za jejich bojovnost pochválit" Poznamenal k utkání trenér domácích vikingů Dušan Hejč.

 

FBC Vikings Kopřivnice x FBC DDM Mediprint Český Těšín 2:4 ( 1:1, 0:3, 1:0 )

Ani ve druhém zápase se starším žákům příliš nedařilo. Český Těšín určitě nebyl lepším týmem, ale dokázal využít velkých hrubek v obraně Kopřivnice. První třetina byla výsledkově vyrovnaná. Český Těšín se sice ujal vedení, ale to ještě do první sirény smazali starší žáci gólem Tomáše Holuba.

 

O celém zápasu jednoznačně rozhodla prostřední část. Soupeř se dostal po obrovských chybách do několika přečíslení, které nemilosrdně potrestal. Po dvou třetinách tak svítil na ukazateli stav 1:4 v neprospěch kopřivnických.

 

Třetí část byla ze strany Kopřivnice daleko lepší. Soupeř již často pouze odpaloval míčky daleko od své branky, ale kopřivnickým se nedařilo v zakončení. Pokud se dostali k nějaké střele nebyla razantní nebo mířila mimo branku. Jiskřičku naděje vykřesal druhým gólem Plánka, který snížil. Tyč zvonila při střele Tótha. Bohužel skóre se již neměnilo a tak si starší žáci na domácím turnaji nepřipsali ani bod.

 

Do konce soutěže zbývá ještě spousta zápasů a není potřeba věšet hlavy. Nicméně před hráči a trenéry je ještě spousta práce s týmem, který by měl zlepšit hlavně kombinační činnost a zakončení.

 

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.


Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze