FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci excelovali na Čeladné

Starší žáci na svém druhém turnaji hraném v Čeladné excelovali. V obou zápasech své soupeře doslova rozstříleli a po výhrách 11:2 nad Frýdkem a 10:1 na Torpédem Havířov poskočili v tabulce na průběžné 3. místo. V obou zápasech se činil kopřivnický střelec Lukáš Herblich, který zaznamenal za neděli celkem 12 branek!

FbC BD STAV Frýdek-Místek x FBC Vikings Kopřivnice 2:11 (1:4, 0:3, 1:4)

Kopřivnice se ujala vedení hned ve 2. min. brankou Herblicha. Soupeři se sice podařilo vyrovnat, ale nerozhodný stav nevydržel dlouho. Do konce první části se Kopřivnice prosadila ještě 3x a vedla 4:1.

Ani ve druhé části kopřivničtí střelci nezaháleli a čtyřmi brankami si zajistili pohodové vedení 7:1. V poslední třetině se sice podařilo soupeři snížit na 2:7, ale Kopřivnice kontrovala dalšími čtyřmi přesnými zásahy a zvítězila vysoko 11:2. Nejvíce se činili Lukáš Herblich, který zaznamenal sedm branek a zdatně mu sekundoval Jiří Purmenský, který si připsal pět asistencí.

FBC Vikings Kopřivnice x Florbal Torpedo Havířov 10:1 (5:0, 3:0, 2:1)

I druhý zápas na turnaji v Čeladné sehráli starší žáci ve velkém stylu a odneslo to Torpedo Havířov. Už po první třetině bylo v podstatě jasno o vítězi, protože Kopřivnice dominovala a vedla 5:0.

Ani ve druhé části Kopřivnice nepolevovala a dalšími třemi brankami vedla 8:0. V poslední části se prosadil i soupeř, ale zaznamenal jen čestný úspěch. poslední slovo měli opět Kopřivničtí. kteří dvěma dalšími přesnými trefami zvítězili vysoko 10:1. Opět se dařilo Lukáši Herblichovi, který zatížil konto soupeře pěti brankami a opět se mohl spolehnout na svého nahravače Jirku Purmenského, který si připsal 4 asistence.

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.