FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci na domácím turnaji úspěšní

st zaci sh sou 10-2014 nahledStarším žákům se domácí turnaj povedl na výbornou. Před zaplněnou tribunou potvrdili, že výsledky z posledního turnaje nejsou žádnou náhodou. V prvním zápase proti Škorpionum z Ostravy sice museli otáčet nepříznivě se vyvíjející skóre, ale nakonec dovedli zápas do vítězného konce v poměru 10:7. Ve druhém zápase to pak byla jasná kopřivnická záležitost, kdy porazili soupeře z Českého Těšína vysoko 14:3.

FBK Škorpioni Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice 7:10 (3:3, 3:2, 1:5)

V první části se kopřivničtí dostali do dvoubrankového vedení 3:1, které ovšem soupeř ještě do první části smazal. Do druhé části se tak vstupovalo za nerozhodného stavu 3:3. Ve druhé části měli navrch ostravští, kterým se podařilo otočit utkání až na 5:3 ve svůj prospěch. Mladí kopřivničané ovšem hnáni domácím publikem zabojovali a do druhé přestávky stáhli náskok soupeře na jedinou branku.

V poslední třetině zápas gradoval. Kopřivnice hned v úvodu třetí části srovnala v přesilové hře a dalšími dvěma rychlými brankami odskočila na 8:6. 3 min. před koncem poslal do tříbrankového vedení kopřivnické Jakub Kostelník, ale soupeř zabojoval a opět snížil. Poslední slovo měli ovšem kopřivničtí, konkrétne Lukáš Herblich, který pečetil kopřivnickou výhru střelou pod břevno. Vyrovnaný zápasem který se přeléval jako na houpačce Kopřivnice nakonec zvládla a připsala si do tabulky další vítěství.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC DDM Tesco Český Těšín 14:3 (6:2, 3:0, 5:1)

Ve druhém zápase nastoupili mladí kopřivničané proti týmu z Českého Těšína. Od úvodu mělo kopřivnické družstvo navrch a hlavně střílelo krásné branky. Po první části Kopřivnice vedla 6:2 a ve druhé třetině přidala další tři branky. Ani v poslední třetině kopřivničtí hráči nepolevovali a podařilo se jim vstřeli dalších pět branek! Nejvíce se činil Lukáš Herblich, který v zápase vstřelil 6 branek a ještě si připsal jednu asistenci.

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.