FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci v Ostravě tříbodoví

Vysokou prohru a vysoké vítězství si připsalo družstvo kopřivnických starších žáků na ligovém turnaji v Ostravě. V prvním ranním zápase utrpěli lekci od Škorpionů Ostrava, kterým podlehli vysoko 3:12. Druhý zápas proti Českému Těšínu zvládli daleko lépe a zvítězili 9:5.

FBC Vikings Kopřivnice x FBK Škorpioni Ostrava 3:12 (0:5, 1:1, 2:6)

Nečekaně vysokou porážku utrpělo žákovské družstvo od ostravských Škorpionů. O vítězství rozhodli ostravští už v první části, kterou vyhráli 5:0. Ani ve druhé části se Kopřivnici nedařilo,oba týmy střelili ve druhe části po jedne brance.  V poslední třetině se Kopřivnice sice snažila ještě v zápase zabojovat, ale nebylo jim přáno.Ikdyž střelila hned na začátku třetiny branku,tak Škorpioni během pěti minut střelili hned pět branek a tím bylo rozhodnuto kdo tenhle zápas vyhreje.

Musím, kluky pochválit, snažili se, bojovali, ale máme mladý tým a někdy nás týmy přehrávají jen fyzickou silou.

FBC DDM Tesco Český Těšín x FBC Vikings Kopřivnice 5:9 (-:-, -:-, -:-)