FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci vybojovali na domácím turnaji 3 body

Družstvo starších žáků se představilo na domácím turnaji na SH SOU v Kopřivnici a podařilo se jim vybojovat ve dvou zápasech 3 body. V prvním utkání porazili tým FBC Ostrava 8:5 v tom druhém se jim již tolik nedařilo a připsali si prohru 3:7 s Paskovem. V ligové tabulce drží kopřivnické družstvo solidní 4. místo.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:5 (1:1, 2:1, 5:3)

V první části se jako první trefila Ostrava, ale kopřivničané stačili srovnat Purmenským. I ve druhé třetině se hrál vyrovnaný zápas ve kterém měla spíš více štěstí Kopřivnice, která v přesilovce otočila zápas na 3:2.

Poslední část nabídla zaplněné tribuně doslova brankové hody. Padlo jich celkem 8. Nejvíce se činil kopřivnický Purmenský, který zaznamenal v zápase 6 přesných zásahů a přidal i jednu asistenci. I díky němu Kopřivnice zvítězila 8:5.

FBC Vikings Kopřivnice x Paskov Saurians 3:7 (1:2, 2:2, 0:3)

Ve druhém zápase určitě chtěli hráči Kopřivnice navázat na své ranní vítězství, ale Paskov se ukázal jako velice zdatný protivník. Velký handicap měli naši mladí hráči ve fyzických proporcích z kterých soupeř těžil. Po dvou třetinách vedl Paskov těsným výsledkem 3:4.

Zlom v zápase nastal paradoxně v přesilové hře Kopřivnice. V ní totiž mladí Vikingové 2x inkasovali a zápas se tak vlastně rozhodl. Po dvou gólech v oslabení na 3:5 a 3:6 už Paskov Kopřivnici nedovolil téměř nic a navíc pečetil své zasloužené vítězství na konečných 3:7

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.