FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci vykročili do nové sezóny dvěmi vysokými výhrami

st zaci 3 10 2015 nahledPrvní turnaj se starším žákům povedl nad míru. V provizorních podmínkách staveniště domácí sportovní haly SOU své soupeře nešetřili. V prvním zápase porazili Slovan Havířov 8:3 a i ve druhém zápase dominovali. Český Těšín tak odešel poražen vysoko 10:1.

FBC Vikings Kopřivnice x TJ Slovan Havířov 8:3 (2:2, 2:1, 4:0)

První dvě třetiny to byl vyrovnaný souboj. Kopřivnice byla po většinu času zápasu ve vedení, ale soupeři z Havířova se pokaždé podařilo vyrovnat. Zlom nastal až v poslední třetině. Kopřivničtí se dostali během 3 minut do čtyřbrankového trháku a vítězství už nepustili. Nakonec z toho bylo vysoké vítězství 8:3.

FBC DDM Český Těšín x FBC Vikings Kopřivnice 1:10 (1:2, 0:2, 0:6)

Ve druhém zápase byla od úvodu Kopřivnice lepším týmem, ale stav po první části byl 2:1 ve prospěch Kopřivnice. Ve druhé části Kopřivnice přidala další dva přesné zásahy a navýšila vedení na 4:1. V poslední třetině padaly branky opět pouze do sítě soupeře a nakonec jich bylo šest! Nejvíce se v zápase činil kapitán Daniel Žabenský, který zaznamenal hattrick a přidal i jednu asistenci.

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.