FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci vybojovali na Čeladné 3 body

Družstvo starších žáků sehrálo na Čeladné druhý turnaj Moravskoslezské ligy, ale na výkony z prvního turnaje hráči nenavázali. V prvním zápase si poradili s týmem Tigers Poruba 4:2, ale ve druhém dramatickém utkání podlehli týmu FBC Ostrava 6:7.

FBC TIGER PORUBA x FBC VIKINGS KOPŘIVNICE 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

Vyrovnaný zápas na svou stranu převážili žáci ve druhé části. Po té první totiž prohrávali 1:0 a za celou třetinu nenašli recept jak překonat brankáře Poruby. To se povedlo právěž až v prostřední periodě, kdy se v rychlém seldu prosadil Janek a Honza Toman. Soupeři se sice podařilo srovnat, ale kopřivničtí měli připravenou rychlou odpověď Kubou Kostelníkem, který opět strhnul vedení na stranu Kopřivnice. V poslední části se kopřivničtí dostali do dvoubrankového trháku, který už nepustili a připsali si cenné 3 body.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA 6:7 (1:2, 1:2, 4:3)

Ostrava byla v tomto zápase bohužel nad síly kopřivnického družstva, ale zápas to byl dramatický až do poslední chvíle. Po dvou třetinách si Ostrava vybudovala dvoubrankový náskok a s vedením 4:2 vstupovala do závěrečné části. Rozhodující momenty zápasu přišly právě hned v úvodu, kdy se Ostrava dostala po dvou rychlých brankách do vedení 6:2. Když o chvíli později zvyšoval ostravský Stuchlík již na 7:2 vypadalo to na jasnou záležitost ostravských. Jenže Kopřivnice se nevzdala a postupně začala náskok svého supeře stahovat. 3. min. před koncem už to bylo jen o branku a kopřivničtí měli i šance na srovnání, to se bohužel nepodařilo a tak mladí vikingové odešli poraženi 6:7. Skvěle vyšel zápas Kubovi Kostelníkovi, který si připsal 4 branky!

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.