FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Starší Žáci

Starší žáci na Junior Ostrava cupu

Starší žáci se představili na Junior Ostrava cupu v Ostravě a skončili v bojích o čtvrtfinále. Základní skupinu vyhráli s bilancí dvou výher a jedné prohry.

Starší žáci na Prague Games nezklamali

st zaci pg 2014 nahledNa 11. ročník věhlasného turnaje odjíždělo pod hlavičkou Vikingů družstvo ZŠ EZ Kopřivnice doplněné Honzou Fojtů a Adamem Štefkou. V týmu 11 hráčů bylo 5 chlapců, kteří závodně florbal nehrají, navíc Tomáš Hrubý s Tomášem Hanzelkou jsou malí kluci ve věku 12 a 13 let, ale nebojácně bojovali v kategorii 15-ti  letých mnohdy dorostenců.

Prague Games 2011

Prague Games 2011, červenec 2011

 

Fatpipe Cup 2011

Fatpipe Cup 2011, červen 2011

 

Prague Games 2010

Letos Kopřivničtí Vikingové nehráli za Michela Jacksona jako loni, ale letos to bylo pro Karla Rosmarina, který se smolně zranil hned v prvním zápase turnaje.

Kopřivničané ani letos nechyběli na jednom z největších mládežnických turnajů světa PRAGUE GAMES 2010. Skupiny byly už několik týdnů rozlosovány a vikingové dostali dostali do skupiny pestrý výběr soupeřů.

Prague Games 2009

Družstvo starších žáků kopřivnických Vikingů se ve dnech 8. – 11. 7. 2009 účastnilo již 6. ročníku mezinárodního florbalového turnaje Chance Prague Games.

Prague Games 2008

Na třetím nepostupovém místě ve skupině skončili starší žáci na největším mládežnickém turnaji, který v sobotu skončil v Praze. Na Prague Games se rozhodně neztratili a skvěle reprezentovali kopřivnický florbal.

Prague Games 2007

Ve velmi silné šestičlenné skupině skončilo družstvo žáků na turnaji Prague Games 2007 na čtvrtém místě a do play-off ani letos bohužel nepostoupilo.

Prague Games 2006

Na svém premiérovém vystoupení na Prague Games 2006 se na žákům sice nepodařilo postoupit do závěrečných vyřazovacích bojů, ale rozhodně nezklamali.

Pro všechny mladé hráče bylo vystoupení na takovémto turnaji premiérou a zejména možnost příjemně strávit téměř jeden prázdninový týden se svým oblíbeným sportem v hlavním městě.