6340
107416

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žákyně

Starší žákyně se na prvním turnaji rozhodně neztratily

Starší žákyně odehrály svůj první turnaj v Opavě a nevedly si vůbec špatně. Připsaly si tři prohry a jednu remízu a v konečném účtování obsadily celkově 4. místo.

V prvním zápase nastoupila děvčata proti Vítkovicím a zejména v první půli dokázaly se soupeřkami držet krok a na konci první části bylo na obou stranách vyrovnané skóre 1:1. Tři rychlé branky na začátku druhé části však rozhodly o vítězství Vítkovic.

Ve druhém zápase proti Jeseníku odehrály holky opět lepší první polovinu utkání, ve které soupeřky přestřílely 3:2. Ovšem ve druhé části se Jeseníku podařilo srovnat.

Ve třetím zápase proti favorizované Opavě měla děvčata trochu smůly. I když si v zápase vypracovaly hodně střeleckých příležitostí a v utkání se jim nevedlo vůbec špatně, nedokázaly odpovědět na produktivitu domácích střelkyň, které se snadnými brankami dostali až na šestibrankový rozdíl.

V posledním zápase proti Ostravě, která na turnaji porážela všechna družstva vysokým rozdílem, se Kopřivnici podařil nevídaný kousek, když Alena Zuzaníková nekompromisně využila zaváhání jinak velmi jisté obrany a strhla vedení na stranu Kopřivnice. Zaskočené soupeřky se však rychle otřepaly a začaly předvádět pohledný florbal. Do konce první půle si připsaly sedm branek a bylo rozhodnuto.