• header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_06.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3489512
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1149
3235
164408

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Ženy

Ženám ani domácí prostředí nepomohlo k výhrám

V neděli 11. 12. na domácím turnaji čekaly na kopřivnické ženy těžké soupeřky. Nejdříve se Kopřivnice utkala se zálohou Vítkovic a poté s ženami z Třince. Bohužel i přes značně zlepšený výkon se Kopřivnici ani jednoho soupeře nepodařilo porazit. S Vítkovicemi Kopřivnice prohrála vysoko 7:1 a s Třincem 4:7.

1. SC TEMPISH Vítkovice B x FBC Vikings Kopřivnice 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)

K prvnímu zápasu Kopřivnice nastupovala v dobré náladě s vědomím, že jednoznačně nejsou favority zápasu, avšak s cílem tento zápas soupeři co nejvíce znepříjemnit a poprat se o dobrý výsledek. V první třetině byla Kopřivnice Vítkovicím téměř rovným soupeřem. Přestože záloha Vítkovic byla o poznání florbalovější, Kopřivnice svůj výkon okořenila dobrým pohybem a obětavostí podpořené skvělým výkonem brankářky Veřmiřovské, proto se Vítkovicím podařilo prosadit až půl minuty před koncem třetiny nešťastnou trefou. Polovina druhé třetiny se nesla v obdobném duchu. Vítkovice útočily, ale Kopřivnice měla rovněž mnoho dobrých příležitostí, které však bohužel nekončily gólem. Začátkem 8. minuty se Vítkovicím podařilo snížit opět velice šťastným gólem. Naneštěstí však v následující minutě přidaly Vítkovice další dvě přesné střely, které skončily míčkem v síti. Kopřivnice však i v třetí třetině pokračovala v dobré hře, což se vyplatilo v 2. minutě, když se přesnou ranou ze standardní situace trefila Prašivková. Vítkovice však měly v záloze rychlou odpověď v podobě dalších dvou gólů v následujících dvou minutách. Do konce třetiny zbývalo ještě dost času, avšak bylo rozhodnuto ještě dřív, než se Vítkovicím podařilo zakončit skóre na své straně sedmičkou, neboť Vítkovice již žádné drama nepřipustily. Vítkovické hráčky tak zužitkovaly své dřívější extraligové zkušenosti a nadělily Kopřivnici vysoký příděl branek, který však zcela neodpovídal průběhu zápasu.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC Ossiko Třinec 4:7 (1:1, 0:3, 3:3)

V dalším zápase se Kopřivnice postavila proti velmi aktivnímu soupeři z Třince. Na průběhu zápasu se podepsala únava z těžkého předešlého duelu, přesto kopřivnické ženy nechaly na hřišti vše, co v nich ještě zůstalo. V páté minutě první třetiny tedy Třinec zužitkoval svou aktivitu a trefil se v zápase poprvé. Na to však skvěle odpověděla dvojice Petrášová - Špirková, když druhá jmenovaná po nahrávce Petrášové poslala míček zkušeně za záda třinecké gólmanky. Ve druhé třetině si však Třinec dokázal vytvořit poměrně vysoký náskok tří branek, když se jeho hráčky trefily v 3. a 4. minutě a následně přidaly branku i čtyři vteřiny před koncem třetiny. Kopřivnice se však nevzdala a nechtěla nechat Třinci kůži lacino. Ve 3. minutě si tak vyměnily role dříve jmenované a Petrášová po nahrávce Špirkové odstartovala kopřivnický návrat podpořený znovu neskutečným výkonem brankářky Hromádkové, která v bráně dokázala odvést práci i za hráčky v poli. V 6. minutě pak krásnou trefou ze standardní situace nedala třinecké gólmance šanci Gilarová, když vymetla všechny pavučinky v bráně. Slovy klasika - "S touhle brankou nebude mít uklízečka žádné starosti, tam už je vymeteno." V osmé minutě po přečíslení Kopřivnice 2:1 následně srovnala stav na 4:4 dorážkou do prázdné brány Svobodová. Třinec však v reakci na vyrovnání zvedl obrátky a v 9. minutě se mu třemi slepenými góly povedlo zápas znovu ovládnout. Nutno však podotknout, že za přispění neregulérního gólu. S tímto stavem se již Kopřivnici nepodařilo nic udělat. Ze zápasu však mohla odejít se vztyčenou hlavou, neboť svou vytrvalostí se jí téměř podařilo obrátit třígólové manko ve svůj prospěch.

Sestava: Veřmiřovská, Hromádková - Herblichová, Pernová, Gilarová, Prašivková - Špirková, Krbcová, Závadová, Petrášová, Vorlická, Staškovanová, Holubová, Svobodová.

Trenér: Lichnovský

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze