Letní zpestření v Rožnově

logo hc 2014Část kopřivnických žen ve velmi kombinované sestavě se, dá se říci již tradičně, zúčastnila ve dnech 11. - 13. 7. 2014 turnaje Hornet´s Cup, který pořádal Rožnov p. Radhoštěm. Pátý ročník rožnovského turnaje nepřinesl kopřivnickým ženám žádný "velký" florbalový úspěch, ve značně kombinované sestavě způsobené nejen letními dovolenými, ale i nemocemi, či zraněními si za celý turnaj připsaly pouze jednu výhru nad Havířovem.

Vikings Female CUP 2013

vfcJiž po šesté v řadě, bude kopřivnický klub pořádat ženský florbalový turnaj Vikings Female CUP. V letošním roce je datum turnaje stanoveno na sobotu 11. května. Turnaj bývá tradičně obsazen dlouhou dobu dopředu, proto s přihlašováním příliš neotálejte počet účastníků je omezen na 6 družstev.

Salming Cup 2009

Salming Cup 2009, 5. - 7. června 2009 - Hranice n. Moravě

 

O víkendu 5. - 7. 6. 2009 se ženy FBC Vikings zúčastnily turnaje Salming Cup v Hranicích na Moravě. Ve skupině 6-ti týmů se kopřivnické florbalistky postupně utkaly s týmem Mladé Boleslavi, pořádajícího Lipníku, Vsetína, Pardubic a výběru ostravského Pepina a Šumperka hrajícího pod názvem 1. AC Kamzík.