FBC Vikings Kopřivnice - Ženy - Pohár

Ženy v pátek sehrají doma utkání 2. kola poháru České Pojišťovny

logo pohar cp 2013V pátek 4. října, čeká družstvo žen zápas 2. kola poháru České Pojišťovny. Zápas druhého kola startuje od 18:30 a sehraje se na palubovce domácí haly SOU Kopřivnice. Soupeřem kopřivnických florbalistek bude tým FbK Orlicko-Třebovsko, jehož družstvo žen hraje 1. ligu div. II. Po historicky prvním postupu dále z 1. kola, je před kopřivnickými florbalistkami výzva a možnost dalšího postupu. Výhoda domácího prostředí a podpora fanoušků by ženám mohla dopomoci k velkému úspěchu.

V prvním kole poháru zajížděly ženy až do dalekých Pohořelic, kde o druhém zářijovém víkendu sehrály úvodní kolo. V něm si vedly výborně a obsadily se ziskem 7 bodů 3. místo, které znamenalo postup do kola druhého. (více v samostatném článku). Turnajový pavouk přisoudil jako soupeře v play-off 2. kola poháru tým FbK Orlicko-Třebovsko.

Před kopřivnickým týmem stane soupeř, který hraje o jednu soutěž výše. Tým Orlicka Třebovska má v soutěži odehrány zatím 4 zápasy a se ziskem 5 bodů mu patří 5. příčka. Kopřivnickým ženám se vstup do soutěže vydařil lépe. Ve svých prvních dvou zápasech neztratili ani bod a patří jim jen díky menšímu počtu vstřelených branek 4 příčka.

Pohárové utkání, které se musí rozhodnout se hraje na 3x20 min. čistého času. V případě remízy po základní hrací době se hraje limitované 10 min. prodloužení, pokud se nerozhodne ani v prodloužení o vítězi rozhodnou trestná střílení. V pátek v podvečer určitě bude k vidění pěkný florbalový zápas a všichni fanoušci florbalu jsou zváni na tribunu. Přijďte podpořit ženský florbal, přidejte se k akci na Facebooku a hlavně dorazte do ochozů!

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.