FBC Vikings Kopřivnice - Ženy - Pohár

Ženy do dalšího kola Poháru České pojišťovny nepostoupily

zeny pohar 2014 1 kolo nahledPrvní kolo Poháru České pojišťovny se konalo ve dnech 13. a 14. 9., které pořádalo družstvo FBC ČPP Bonusia Ostrava ve své Fatpipe Aréně v Ostravě. V poměrně těžké skupině na kopřivnické družstvo žen čekali soupeři FBC ČPP Bonusia Ostrava, 1. FbK Rožnov pod Radhoštěm, 1. SC Vítkovice Oxdog a FbK Orlicko-Třebovsko. Poslední ze jmenovaných byl jediným týmem, který kopřivnické ženy dokázaly porazit.

Ženy odstartují sezónu pohárem v Ostravě

zeny pohar 2014 1 kolo nahledKopřivnické družstvo žen odstartuje florbalovou sezónu 2014/2015 pohárovými zápasy v rámci 1. kola. V něm budou cestovat do nedaleké Ostravy, kde v pořadatelství FBC Ostrava na jejich domovské ČPP Aréně odehrají v rámci víkendu 13.-14. září, celkem 4 pohárová utkání. V sobotu se utkají s týmy FBC Ostrava a 1. FBK Rožnov p.R. v neděli pak s týmy Vítkovic a FbK Orlicko-Třebovsko.

Ženy bojovaly před zaplněnou halou ve 2. kole poháru České Pojišťovny

logo pohar cp 2013V páteční podvečer sehrálo ženské družstvo 2. kolo poháru České Pojišťovny. Do haly si našlo cestu téměř 90 diváků a byli svědky pohledného ženského utkání. Kopřivnice držela po první části nadějné vedení nad favorizovaným soupeřem z Orlicka-Třebovska 2:1, pak se ovšem přece jen projevila kvalita prvoligového soupeře, který zejména ve druhé třetině brankově odskočil a rozhodl tak o své výhře 8:4. Pro kopřivnická děvčata pouť pohárem České Pojišťovny končí, Orlicko-Třebovsko se v dalším kole utká s nasazeným extraligovým FBS Olomouc.

Ženy v pátek sehrají doma utkání 2. kola poháru České Pojišťovny

logo pohar cp 2013V pátek 4. října, čeká družstvo žen zápas 2. kola poháru České Pojišťovny. Zápas druhého kola startuje od 18:30 a sehraje se na palubovce domácí haly SOU Kopřivnice. Soupeřem kopřivnických florbalistek bude tým FbK Orlicko-Třebovsko, jehož družstvo žen hraje 1. ligu div. II. Po historicky prvním postupu dále z 1. kola, je před kopřivnickými florbalistkami výzva a možnost dalšího postupu. Výhoda domácího prostředí a podpora fanoušků by ženám mohla dopomoci k velkému úspěchu.

Ženy míří do 2. kola Poháru České Pojišťovny

Víkend 14. a 15. 9. byl pro kopřivnické florbalistky ve znamení čtyř utkání v rámci Poháru České pojišťovny, který se letos odehrál ve SH v Pohořelicích. Velice skromná sestava čítající pouze 8 hráček a brankářku odjížděla směr jižní Morava spíše jen s cílem překvapit, rozehrát se před nadcházející ligovou sezónou a užít si florbalový víkend. Nakonec se zadařilo a kopřivnická děvčata se tak mohla poprvé v historii radovat z postupu do 2. kola.

Ženy vyrážejí na jižní Moravu za pohárem České Pojišťovny

zeny pohar pohorelice

Družstvo žen se o nadcházejícím víkendu vydá do Pohořelic na jižní Moravu, kde bude bojovat v 1. kole poháru. Zatímo mužská část poháru už je v plném proudu, ženské týmy si musel počkat až do poloviny září. V letošním ročníku se do poháru České Pojišťovny žen přihlásilo 38 týmů. Stejně jako v minulých letech se pohár hraje na českou a moravskou část. 30 týmů sehraje 1. kolo v rámci víkendových turnajů, 8 týmů bude nasazeno do druhého a třetího kola.

Pohár žen 2012

Kopřivnické družstvo žen, se počtvrté v historii zúčastnilo poháru, ale ani na počtvrté se nepodařilo postoupit do dalšího kola. V Litomyšli byly nad jejich síly všechny družstva ve skupině a pohár 2012 tak pro ženy končí.

Pohár žen 2011

Do pohárového ročníku 2011, byl přihlášen potřetí i tým žen. V Brně na losovacím aktivu celostátních soutěží, byl ženský tým nalosován do skupiny FW společně s týmy TJ MEZ Vsetín, FBŠ Jihlava, Bulldogs Brno a FBS Olomouc. Turnaj 1. kola se odehrál v Olomouci v termínu 24.-25. září 2011.

 

Pohár žen 2010

Do pohárového ročníku 2010, byl přihlášen podruhé i tým žen. V Brně na losovacím aktivu celostátních soutěží, byl ženský tým nalosován do skupiny EW a byla možnost pohárové 1. kolo pořádat v Kopřivnici, což se taky stalo...

 

Pohár žen 2009

Do pohárového ročníku 2009, byl přihlášen poprvé i tým žen. V Brně na losovacím aktivu celostátních soutěží, byl ženský tým nalosován do skupiny DW a byla možnost pohárové 1. kolo pořádat v Kopřivnici, což se taky stalo...