• header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_07.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3480186
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1198
4553
164408

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Ženy

Ženy doma nezaváhaly

V sobotu začala soutěžní sezóna i pro kopřivnické florbalistky, které se po dlouhé pauze představily na domácí palubovce a start do tohoto ročníku jim vyšel báječně. Nejprve si poradily s Opavou a i ve druhém utkání proti Hranicím byly lepším týmem a zaslouženě zvítězily. 

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Vikings Kopřivnice 2:5 (0:0,1:4,1:1)

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 2:4 (0:1,1:1,1:2)

Ženy na úvod sezóny berou 6 bodů!

Po dlouhé pauze způsobené předčasným ukončením soutěží v předešlé sezóně nastoupily kopřivnické ženy k prvním zápasům nové sezóny v nedalekých Hranicích. V plné sestavě v počtu 15 hráček do pole se podařilo Kopřivnici své soupeře uběhat a odvezla si tak plných 6 bodů! Zlepšující se tým Frýdku-Místku se po nervózním úvodu podařilo Kopřivnici porazit vysoko 1:8 a zálohu ostravského FBC pak ve vyrovnaném zápase 2:6.

Premiéra vyšla Vávrové na jedničku!

Kopřivnický dres dnes poprvé oblékla zkušená brankářka a nová posila ženského týmu Šárka Vávrová. Proti Paskovu si dokonce připsala první nulu a i ve druhém zápase proti Opavě se jí mezi tyčema dařilo tak, že si ženy připsaly další výhru a v průběžném pořadí poskočily na 5. místo.

Ženy na Čeladné vybojovaly pouze bod

2. liga žen pokračovala v sobotu na Čeladné, kde se kopřivnická děvčata utkala nejprve s Bílovcem a poté se zálohou Olomouckého FBS. V prvním zápase Kopřivnice nezvládla roli favorita a s Bílovcem pouze remizovala 3:3. Ve druhém zápase už vše probíhalo podle předpokladů. Olomouc byla lepší a zaslouženě zvítězila 8:1.  

Ženské derby pro Rožnov!

Každé utkání s Rožnovem má náboj derby a stejné to bylo i v dnešním duelu ženských týmů. Kopřivnické florbalistky bohužel zápas na horké valašské půdě nezvládly a to především díky druhé části, ve které inkasovaly hned pětkrát a v poslední třetině už pouze korigovaly na konečných 7:3. Ve druhém utkání už ženy nezaváhaly a outsidera z Frýdku-Místku nakonec porazily jednoznačně 5:1. 

Ženy v Přerově splnily plán a získaly další 3 body!

Ženy si před sobotním dvojzápasem daly za cíl vybojovat minimálně další tři body a to se jim opravdu povedlo. Hned v prvním utkání porazily nejtěsnějším rozdílem Paskov 4:3. Ve druhém utkání si holky vybraly trochu smůly, když ve vyrovnaném utkání s domácím Přerovem ztratily zápas v poslední vteřině.

Ženy vezou z Olomouce všechny body!

olmik

Tak tohle je velká paráda! Ženy vyrazily do Olomouce na vánoční trhy, ale nakonec z toho bylo milé florbalové překvapení. V prvním zápase získaly skalp Prostějova a ve druhém utkání předvedly proti Opavě skvělý obrat z 0:2 na konečných 3:2. Vítěznou branku vstřelila v poslední minutě Jana Špirková. Poprvé v sezóně jsou ženy stoprocentní a v tabulce 2. ligy si upevnily 8. místo. 

Ženy vezou z Šumperku další tři body

Ženám se dosavadním průběhu soutěže dařilo pravidelně sbírat body a platí to i po sobotních zápasech v Šumperku. V prvním utkání totiž Kopřivnice přehrála tým Frýdku-Místku. Ve druhém zápase proti rezervě Olomouce se ženy dvě třetiny držely na dostřel, ale v poslední části jim soupeřky nastřílely tři branky a bylo rozhodnuto.

Ženy doma vybojovaly bod

Poslední říjnovou neděli se konal v Kopřivnici turnaj 2. ligy žen, v němž nastoupilo domácí družstvo žen z Kopřivnice nejprve proti záloze Vítkovic a později proti ženám z Prostějova. Jednalo se o velmi těžké zápasy, neboť se jedná o družstva umístěná na prvních dvou příčkách ligové tabulky, což se také potvrdilo. Kopřivnice však svou bojovností dokázala s oběma soupeři držet krok, když s Vítkovicemi odehrála velmi vyrovnaný zápas, který se rozhodl až v posledních minutách, kdy Vítkovice pojistily svou výhru na 3:1, a proti Prostějovu dokázala Kopřivnice dokonce uhrát remízu 4:4, i když mohla směle pomýšlet i na výhru.

Ženy se po čtyřech zápasech drží na šesté příčce

První kolo 2. ligy odehrály ženy na Čeladné a vstup do sezóny sej jim povedl na polovinu. V prvním utkání těsně podlehly Hranicím 2:3, ale ve druhém utkání stejným rozdílem porazily Bílovec a do tabulky si připisují první tři body.

verze pro mobil | standardní verze