Související zápasy

Starší žáci doma řádili

Na domácím turnaji Starší žáci řádili a berou 3 body.

Třinec  4:3   FBC Vikings Kopřivnice

Úvodní zápas proti silnému soupeři z Třince začali Vikingové bojovně a první třetinu zakončili 1:1. Druhá třetina byla pro Vikingy v tomto zápase ta nejhorší a soupeř toho využil. Třemi góly se dostal do trháku. Do třetí třetiny kluci vstoupili koncentrovaně s cílem dát gól. To se povedlo a chytrou hrou postupně začali stahovat soupeřův náskok. Třinečtí zažili neskutečný tlak a byli nuceni zatáhnout obranu. Bohužel vyrovnat se nepodařilo. Kluci přesto ukázali bojovného ducha proti silnému soupeři.

FBC Vikings Kopřivnice  10:5    Český Těšín

Soupeři z Českého Těšína měli Vikingové co vracet. Poslední vzájemný zápas Vikingové prohráli 8:2. Pokyny v kabině byli jasné: vyhrát vysokým rozdílem, abychom ukázali, že poslední prohra byla jen náhoda. To se nad očekávání povedlo a už v prví třetině začali kluci rozkládat obranu soupeře a šesti góly přejeli celý tým Českého Těšína. Bojovný soupeř se nechtěl vzdát tak lehce a ve druhé třetině na Vikingy zatlačil. Pěkné zákroky našeho brankáře však sebral vítr z plachet soupeři. Třetí třetina byla jak na houpačce. Kluci si i tak vedení nenechali vzít a krásným výsledkem 10:5 vyhráli nad bojovným soupeřem, který i za takového výsledku hrál aktivní hru.

Komentář trenéra Jaroslava Mužného: Pokud se kluci soustředí na svoji hru dokážou hrát proti každému soupeři. V některých pasážích dokážou diktovat tempo hry a tím si vytvářejí obrovské množství šancí ke skórování. Určitě musíme zapracovat na chybách, po kterých jsme dostali góly. Děkuji klukům za to, že chodí pravidelně na tréninky ve velkém počtu. To nám dává možnost stavět na turnaje tři pětky a tím dát příležitost nasbírat zkušenosti méně vytěžovaným hráčům. Děkuji rodičům, babičkám a dědečkům za podporu na domacím turnaji.

Sestava týmu: #32 Kostelník Jan, #4 Jiřík jindřich, #18 Vaverka Martin, #27 Heuer Lukáš, #30 Filip Jakub, #8 Šrámek Lukáš, #9 Gotthard Martin, #10 Venclík Jakub, #11 Hanzelka Lukáš, #16 Vrána Marek, #13 Šimůnek Radim, #7 Holotík Tomáš, #15 Myslikovjan Šimon, #12 Štěpán Viktor, #14 Jiřík Vít, #24 Kremling Marek, #99 Štěpán Erik, #3 Milas Adam, #55 Stacha Adam, #95 Šánek Tomáš, #96 Vřesňák Radek