Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
HraniceVikings
3:7(0:3,2:2,1:2)
so 17. 9. 2022 17:00 @ SC NAPARIA Hranice na Moravě, Národní liga, 2. kolo
125_20220918_204525.jpg

Áčko veze z Hranic všechny body!

První loupežné tažení vyšlo Vikingům na výbornou. Domácí florbalisté nezvládli úvodní třetinu, ve které se Kopřivnice dostala do třígólového vedení a tento náskok už hraničtí florbalisté nedokázali dohnat.

Kopřivnice byla od začátku aktivnějším týmem a dokázala domácím diktovat tempo zápasu. V 5. minutě se Kopřivnice dostala do vedení. Nejprve se prosadil Zátopek a o 2 minuty později navyšoval Kostelník. Třetí gól do sítě zaskočených Hranic přidal svou druhou trefou Zátopek na začátku 18. minuty.

V náporu pokračovali Vikingové i po přestávce. Kubátko a po něm Opatřil navyšovali už na rozdíl pěti branek. Teprve potom se probrali i domácí střelci, kteří dvěma přesnými zásahy utkání zdramatizovali.

Ve třetí třetině ovšem domácí opět inkasovali. Nejprve z hole Kostelníka a potom se prosadil Jan Toman a utkání se zdálo být definitivně rozhodnuté. Poslední korekci skóre zařídil hranický Bittner v přesilové hře.  

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 3:7 (0:3, 2:2,1:2)

Honza Monsport  zhodnotil zápas takto: "Vstup do utkání se nám docela vyvedl a dali jsme rychlé branky, které nás uklidnily. Ovšem od druhé třetiny jsme přestali plnit taktické pokyny a pustili jsme soupeře zpátky do hry. Z naší strany spíše vydřený výsledek. Důležité však je, že jsou tři body v Kopřivnici. Pokud budeme chtít uspět také v dalších zápasech čeká nás plno tvrdé práce".