Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 374 článků.

Elévové oslavili své první vítězství v sezóně

V sobotu 19. října 2024 se v domácí hale v Kopřivnici odehrály další zápasy Moravskoslezské ligy elévů, během nichž mladí sportovci z Kopřivnice dosáhli na své první vítězství v sezóně 2024/2025.

Důrazná Orka okradla Vikings o všechny body

Kopřivnice v sobotu nenašla účinný recept na obranu Staré Boleslavi. Hosté hráli velice důrazně a postupně trestali zaváhání domácích až jejich náskok narostl na rozdíl šesti branek. Vikingové ale přesto bojovali až dokonce a v závěru se jim alespoň podařilo výsledek korigovat na konečných 3:6.

Napínavý zápas v Ústí dotáhli Vikingové do prodloužení

Po dlouhé cestě svedli v sobotu kopřivničtí florbalisté vyrovnanou bitvu na palubovce Ústí. V poslední třetině smazali dvougólové manko a poslali zápas do prodloužení. V něm se ale nakonec prosadil ústecký Dan Semerád a domácí získali bonusový bod pro sebe.

Béčko na dopravce za plný počet

Ke svému druhému turnaji Regionální ligy pořádanému týmem Tigers Poruba vyjížděli muži B v neděli 6.10. do staré známé ostravské haly SOŠ Dopravní.