Související zápasy

Béčko doma jednobodové

Záloha mužů pořádala druhý domácí kopřivnický turnaj v sobotu 6. dubna s očekáváním těžkých soubojů.

FBC Vikings Kopřivnice B 4:4 SK K2 Prostějov

V prvním ranním utkání nastoupili Vikingové proti silnějšímu z dua Prostějovských družstev Regionální ligy. Soupeř zahájil první třetinu ve vysokém tempu s velkým tlakem na bránu. Tomu se naštěstí domácím podařilo ubránit bez obdržené branky. Druhá třetina zaznamenala gólovou přestřelku, kdy se dvakrát vedení ujala Kopřivnice, ale soupeř dokázal záhy srovnat. Do třetí třetiny ale nastupovali Vikingové s vedením 3:2. To se bohužel nepodařilo udržet dlouho, když soupeř na začátku posledního dějství dokázal stav rychle otočit. Cenný bod z tohoto tvrdého vyrovnaného utkání vystřelil v poslední tříminutovce Malcho po asistenci Kubátka.

FBC ZŠ Uničov 4:2 FBC Vikings Kopřivnice B

Do druhého utkání nastupovali Vikingové proti aktuálnímu adeptovi na postup Uničovu. První třetinu sice domácí dokázali svou bojovností a nasazením vyhrát 0:1, zápas ale rozhodl soupeř ve třetině následující. Tam předváděl takticky vyspělou hru s efektivním zakončením, kdy otočil výsledek na 4:1, který se mu dařilo kontrolovat i v závěrečné části. Na konečných 4:2 Vikingové zkorigovali až 3 sekundy před koncem zápasu.