Béčko doslova vydřelo v Bílovci 3 body

B-tým odcestoval do Bílovce v hodně prořídlé sestavě a na výpomoc musel povolat i Petru Svobodovou z týmu žen. Hned v prvním utkání se Vikingům podařil husarský kousek, když dokázali zaskočit domácí Bílovec a domů vezou doslova vydřené 3 body.

FBC Vikings Kopřivnice B - FBC Spartak Bílovec B 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)Utkání začalo opatrně z obou stran. Soupeř nás trápil převážně z rychlých přečíslení po našich ztrátách míče na útočné polovině, ale i s trochou štěstí se podařilo v první a druhé třetině vybudovat vedení 4:2. V závěrečné třetině se Cochlarovi nepodařilo vedení pojistit neproměněným nájezdem nařízeným po faulu na unikajícího kapitána Jahodu a soupeř dokonce snížil na rozdíl jedné branky, vedení se ale nakonec podařilo ubránit.

FBC Vikings Kopřivnice B - FK Gůfuň Nový Jičín 2:4 (0:3, 0:1, 2:0)
V lokálním derby jsme soupeři v úvodních dvou třetinách umožnili hrát svou hru a dovolili mu dostat se díky efektivním kombinacím do pohodlného vedení 0:4. Ve třetí části jsme bojovnou hrou a napadáním soupeřovy rozehrávky dokázali snížit na 2:4, ale na větší dramatizaci zápasu to bohužel nestačilo.