Související zápasy

Béčko udělalo v Ostravě dvojnásobnou vítěznou tečku za povedenou sezónou v Regionální lize.

K poslednímu kolu Regionální ligy vyjížděli muži B na superligovou ČPP arénu v Ostravě bojovat o své konečné umístění.

FBC Vikings Kopřivnice B - FBC Playmakers Prostějov 6:3 (2:0, 3:1, 1:2)

V prvním utkání nastoupili proti beznadějně poslednímu týmu Playmakers Prostějov, který již neměl šanci na udržení v soutěži. Většina utkání tomu také odpovídala. Soupeř působil odevzdaně, Kopřivnice měla hru plně pod kontrolou a postupně zvyšovala náskok až na 5:0 i se spoustou dalších neproměněných vyložených šancí, dokonce i ve vlastním oslabení. Se závěrem zápasu ale koncentrace Vikingů poklesla a soupeři se podařilo potrestat několik chyb a zdramatizovat konec utkání snížením o 3 branky. Svůj tlak ještě zvýšil hrou bez brankáře, kterou se ale povedlo využít kopřivnickým gólem do prázdné brány a pečetit povinné vítězství 6:3.

TJ Slovan Havířov B - FBC Vikings Kopřivnice B 5:6 (1:1, 4:3, 0:2)

Druhým soupeřem posledního hracího dne byl Slovan Havířov, spolupostupující z loňské Moravskoslezské ligy. Zápas začal poměrně opatrně, o něco lépe pro soupeře, který již ve 3. minutě otevřel brankový účet. Do konce první části se ovšem podařilo srovnat a k tomu ještě neproměnit trestné střílení. Druhá třetina byla gólově nejdramatičtější, když se Havířov zejména dobrým napadáním kopřivnické rozehrávky dostal do vedení 5:4. Mírná herní převaha Vikingů po většinu času utkání ovšem vyústila  v otočení skóre a muži B se tak rozloučili se sezonou zaslouženou výhrou 5:6, která znamenala konečné 7. místo v premiérové sezoně Regionální ligy.