Související zápasy

Béčko v Čeladné nulové

Mužskému B týmu se turnaj na Čeladné příliš nevydařil. Ve vyrovnaných zápasech Vikingové prohráli nejdříve s FK Gůfuň Nový Jičín a ve druhém utkání nestačili na florbalisty z Hlučína.

FK Gůfuň Nový Jičín 3:1 FBC Vikings Kopřivnice B

První zápas Vikingové nastoupili velmi vlažně a hned po 2 minutách poprvé inkasovali střelou pod horní tyč. Po dalších 3 minutách následovalo první vyloučení, které bylo velmi záhy potrestáno střelou do odkryté brány. Druhá třetina nezačala o mnoho lépe, když na začátku její druhé minuty se skóre zvyšovalo již potřetí - míček po několika odrazech nešťastně doputoval až za brankovou čáru. Vikingové na nepříznivý vývoj utkání reagovali střídáním brankářů a promícháním sestavy. Do konce třetiny se pak podařilo snížit Frýdlem, ale k dalšímu vylepšení výsledku navzdory dvěma přesilovým hrám již v zápase nedošlo. Zápas rozhodla spousta nepřesností na straně Vikingů a trpělivá hra a důsledná obrana na straně soupeře.

FBC Vikings Kopřivnice B 3:4 FBC Hlučín

Do druhého klání vstoupili Vikingové o poznání lépe. Již po 90 sekundách šli do vedení a i přes jedno vyloučení do konce první třetiny zvýšili na 2:0. Na slibně rozehraný zápas to vypadalo ještě ve druhé třetině, když Telčer zvyšoval na 3:0. Záhy se ale soupeři podařilo snížit a navíc Vikingové trestuhodně zahodili dvojnásobnou přesilovou hru v závěru třetiny. Závěrečná fáze byla ze strany soupeře výrazně bojovnější z čehož těžil vstřelením kontaktního gólu. Následná poměrně necitlivá ale na druhou stranu zcela zbytečná vyloučení byla nekompromisně potrestána otočením skóre na výsledných 3:4.