Béčko v Rožnově bez bodu

Vstup do druhé poloviny sezony se mužům B nevydařil podle představ. Na body nedosáhli po nevídané přestřelce v prvním zápase, ani po konsolidovaném výkonu ve druhém klání.

FBC Honey Badgers F-M - FBC Vikings Kopřivnice 9:8 (4:0, 2:0, 3:8)

Do úvodního utkání po vánoční přestávce muži vstoupili vlažně a bez potřebné koncentrace. Kvůli nedůrazu v obranné fázi si soupeř během první třetiny postupně vytvořil vedení 4:0, které navýšil o další 2 góly ve druhé části. Nutno podotknout, že kromě neoptimálního herního projevu měla na vývoj skóre vliv rovněž řada velmi sporných a nevyvážených rozhodnutí dvojice rozhodčích. Za již velmi nepříznivého stavu 8:0 se na začátku třetí třetiny podařilo protrhnout střeleckou neefektivitu a ve strhujícím tempu šnůrou osmi branek dotáhnout na rozdíl jediného gólu. Na vyrovnání to už ale bohužel nestačilo, a tak tento neobvyklý zápas skončil prohrou 9:8.

FBC Vikings Kopřivnice - FK Gůfuň Nový Jičín 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Druhý zápas začali muži mnohem lépe. Aktivně napadali rozehrávku soupeře a vytvořili si i řadu slibných šancí. Setrvávající neefektivita v zakončení a naopak některé poměrně lacině obdržené branky vedly k druhé rožnovské prohře.