Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
PetroviceFBC Vikings K.
6:4(1:0,4:3,1:1)
ne 5. 3. 2023 17:00 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Národní liga, 4. kolo
209_20230305_195516.jpg

Čtvrtfinalovou sérii rozhodne až pátý zápas!

Petrovice se na dnešní zápas vyspali lépe než Vikingové, kteří první polovinu utkání doslova prospali a museli dohánět čtyřbrankové manko. V závěrečné třetině se Kopřivnice dotáhla na rozdíl jediné branky, ale konec vyšel tentokrát lépe domácím, kteří minutu před závěrečnou sirénou pečetili na konečných 6:4 a vynutili si pokračování série.

Z.F.K. Petrovice - FBC Vikings Kopřivnice 6:4 (1:0,4:3,1:1) stav série 2:2

Komentář trenéra domácích Martina Vlčka (Petrovice): "Dnes jsme vstoupili do zápasu velmi zodpovědně, za což jsme byli odměněni vedením. Celá první třetina byla z naší strany výborná, protože Kopřivnice neměla ani jednu přímou střelu na bránu. Ve druhé části jsme si neodpustili několikaminutový výpadek a ze zápasu se stalo drama. Naštěstí jsme se vzpamatovali a zápas dovedli do vítězného konce. Čeká nás středeční šichta v Kopřivnici, na kterou se dobře připravíme. Děkuji rozhodčím, divákům a soupeři".

Komentář trenéra hostů Lukáše Soukala (Kopřivnice): "Dnes od nás bídný výkon, který neodpovídal play off. Ve středu musíme podat o 100% lepší výkon a urvat rozhodující bod".

Připravte si bubny a hlasivky, rozhodující páté utkání se bude hrát ve středu 8. března od 19:00 hodin ve SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice.