Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
173_20221212_210333.jpg

Čtyřbodové ženy

V prvním zápase se ženy podělily o body s domácím Frýdkem-Místkem, v druhém zápase získaly všechny body s ženami Vítkovic B.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FCB Vikings Kopřivnice 4:4 (2:2,0:1,2:1)

V prvním zápase se kopřivnické ženy poprvé v této sezóně ujaly vedení, dobře kombinovaly, měly územní převahu, kterou ovšem nedokázaly výrazněji přetavit v góly, odskočit ve skóre a soupeře zlomit. Ten vždy dokázal na kopřivnické vedení odpovědět z jeho častých brejků a pokaždé ho to psychicky posílilo. Ke konci zápasu, kdy již byl stav zápasu vyrovnaný, se obrany na obou stranách otevřely a obě družstva chtěly zvrátit vývoj na svoji stranu, více šancí na tři body měly ženy Vikings, ale dát rozhodující branku se jim už nepodařilo. 

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FCB Vikings Kopřivnice 0:4 (0:1,0:2,0:1)

Zápas s jako vždy sebevědomími Vítkovicemi už od úvodní buly přinesl florbal plný nasazení. Naše ženy přes svou dobrou obranou hru vyrážely do rychlých protiútoků, které dokázaly, po vítkovických chybách, brankově zužitkovat. Celý zápas velice soustředěnou hrou na hranici sebeobětování vyhrály zcela zaslouženě a ukázaly, že se můžou v této soutěži rovnat s těmi nejlepšími. Za tento kolektivní výkon je potřeba vyzdvihnout celý tým.