FBC Vikings K.Rožnov p/R
7:6 sam. náj.(0:1,3:2,3:3)
čt 27. 1. 2022 19:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Národní liga, 18. kolo

Derby s Rožnovem rozhodly nájezdy!

Čtvrteční derby mužských týmů Kopřinice a Rožnova diváky určitě nezklamalo. Velice vyrovnané a napínavé utkání skončilo po šedesáti minutách nerozhodně 6:6 a rozhodnutí nepřineslo ani následné pěti minutové prodloužení. V nájezdové loterii prokázali pevnější nervy domácí. Vedení hostů zažehnal ve druhé sérii Kuba Kostelník a ve třetí sérii se prosadil Lukáš Vávra. Poslední nájezd Richarda Plandora skončil na hrudi brankáře Jakuba Strakoše a bylo rozhodnuto.

FBC VikingsKopřivnice - 1 FBK Sršni Rožnov p/R 7:6 pn (0:1,3:2,3:3)

Komentář trenéra Libora Fojtíka: Dnes velmi vyrovnaný a atraktivní zápas pro diváky. V základní hrací době jsme měli o pár vyložených šancí více, ale skvělý brankář Rožnovanám je pochytal. V prodloužení nás podržel domácí brankář a tak rozhodly nájezdy, které jsou o štěstí".