Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
FBC Vikings K.Gůfuň
7:2(3:0,0:1,4:1)
so 25. 2. 2023 16:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga mužů, 15. kolo
207_20230303_192741.png

Dohrávka mužů B na výbornou

V sobotu 25.2. se v dohrávce Moravskoslezské ligy mužů střetly pouze dva celky FK Gůfuň Nový Jičín proti domácím Vikingům B.

FBC Vikings Kopřivnice B 7:2 FK Gůfuň Nový Jičín

Zápas nabral plné otáčky již ze startu zápasu. Nicméně na první branku si domácí obecenstvo složené hlavně z Mužů A muselo počkat až do sedmé minuty kdy dalekonosnou střelu umístil do rožku branky Daniel Šimíček. Uklízečka měla o práci méně, protože v bráně bylo vymeteno. O necelé dvě minutky později se prosadil kápo Mojda Jahoda, který dokázal z předbrankového prostoru dostat míček za záda Krkošky. Ke konci se ještě prosadil Rendy Libiger, kdy zasadil míč prudkou střelou z bezprostřední blízkosti do sítě, a Vikingové šli do druhé třetiny za stavu 3:0.

Druhá třetina nic moc nenabídla. Snad jen to, že Štefánek se šel občerstvit na trestnou lavici za sekání. Z této přesilovky dokázali kluci z Jičína snížit na stav 3:1. Tímto ale druhá třetina skončila.

Třetí třetina začala ve velkém stylu, když Rendy skóroval již podruhé v zápase. Následovalo vyloučení na 4 minuty, kdy Holub zesekal Mojmíra Jahodu a poté si ještě našel Štefánka bez míče a mírně ho poslal do kolen. Během čtyřminutové přesilovky dokázali Vikingové vstřelit pouze jeden gól a kým jiným, než Danielem Šimíčkem opět z půlky. Hra v pěti Jičínu moc dlouho nevydržela a opět šli do čtyř hráčů. Po špatném střídání si šel s organizačním stolkem popovídat Lukáš Číhal. Nicméně Jan Baďura potřeboval pouhých 13 vteřin pro vstřelení gólu a Jičín mohl jít opět do plného počtu. Po samostatném úniku ještě dokázal skórovat Honza Simper a vstřelil poslední gól domácích v tomto zápase. Kosmeticky ještě upravil skóre po pěkné kombinaci hostí Vojtěch Hanzelka. Utkání bylo u konce a Kopřivničtí béčkaři si připsali další tři cenné body do tabulky.

Chtěli bychom poděkovat všem divákům, kteří si našli čas a přišli nás podpořit. Takový rambajs jsme na béčku dlouho neměli. DĚKUJEME.