Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
353_20240515_160827.jpg

Dorostenci obsadili na Final Four 3. místo

Dorostenecký tým odehrál v Paskově ligovou nádstavbu – Final Four. V měření sil s nejlepšími týmy Olomouckého kraje jsme obsadili 3.místo.

FBC Vikings Kopřivnice : FBC ZŠ Uničov 3 : 5 (0:2,0:2,3:1)

Zápas proti nejlepšímu týmu olomoucké ligy byl dlouho vyrovnaný, nakonec první, kdo střelil branku byl Uničov. Našim hráčům to vzalo vítr z plachet a soupeř nás přehrával. Změna přišla až v poslední třetině, kdy jsme se zvedli a dotáhli se na rozdíl jedné branky. Poslední slovo měli uničovští a potvrdili roli favorita.

Branky : 27´ Ondřej Škývara, 31´ Tomáš Linart, 32´ Ondřej Škývara

FBC Vikings Kopřivnice : FBC Mohelnice 3 : 2PN ( 0:0,1:1,1:1)

Utkání o třetí místo bylo hodně urputné, běhalo se nahoru a dolů, ale gólmani si drželi čistá konta. První branka padla do naší sítě. Tempo hry se ještě zvýšilo a přibylo i osobních soubojů. Podařilo se nám skóre srovnat a hned na začátku poslední třetiny jsme se ujali vedení. Bohužel náskok se nám nepodařilo udržet a Mohelnice vyrovnala. Řešení nepřišlo ani po prodloužení a tak se rozhodovalo na nájezdy. Tady jsme byli úspěšnější a zaslouženě vyhráli malé finále.

Sestava : gólmani - Lukáš Heuer, Michal Ištvánek, Radek Vřesňák, obránci – Ondra Škývara, Viktor Štěpán, Ondra Dostál, Štěpán Trávníček, útočníci – Adam Myslikovjan, Tomáš Linart, David Kusz, Karel Bárta, Šimon Myslikovjan, Marek Kremling, Martin Gotthard, Víťa Jiřík, Jakub Filip