Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
341_20240409_202838.jpg

Dorostenci odehráli poslední ligové zápasy tohoto ročníku.

Tým dorostenců udělal vítěznou tečku za letošním ligovém ročníkem. Vítězstvím nad Frenštátem a Vítkovicemi si připsal 6 bodů a obsadil konečné druhé místo.

FBC Vikings Kopřivnice : 1.SC Tempish Vítkovice B 3 : 2 (0:1,1:1,2:0)

Začátek zápasu vyšel lépe soupeři, ve 4 minutě se ujal vedení a byl aktivnější. Naši kluci se dlouho nemohli dostat do zápasu a ukončení první třetiny bylo pro nás vysvobozením. Do druhé třetiny už přišel daleko lépe připravený tým a hned ve 13. minutě jsme skóre vyrovnali. Hra byla vyrovnaná a postupem času jsme přebírali iniciativu na hřišti. Další branka padla až k závěru třetiny, ale bohužel do naší sítě. Poslední třetina byla ve znamení našeho tlaku, věděli jsme, že jen vítězství nás udrží ve hře o první místo v tabulce. V samém závěru kluci vyrovnali a nakonec se jim podařilo zápas otočit a zvítězit. Zaslouženě, dokázali jsme až do konce zápasu hrát týmově a to rozhodlo.

Branky : 13‘ David Kusz(Tomáš Linart), 30‘ Martin Gotthard(Viktor Štěpán), 35‘ Ondra Škývara

FBC Vikings Kopřivnice : FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 5 : 0 (2:0,1:0,2:0)

Zápas s týmem z Frenštátu jsme odehráli v daleko lepší pohodě než první match. Ve druhé minutě jsme se ujali vedení, borci se zklidnili a dá se říct že si zápas užívali. Po celou dobu jsme měli utkání pod kontrolou a postupně jsme výsledek navyšovaly.

Branky : 2‘ Šimon Myslikovjan(Martin Gotthard), 8‘ Ondra Dostál(Štěpán Trávníček), 19‘ Adam Myslikovjan(David Kusz), 33‘ David Kusz(Adam Myslikovjan), 35‘ Ondra Škývara(David Kusz)

Komentář trenéra : Chtěl bych poděkovat celému týmu za to jak zvládl tuto náročnou sezónu. Zaslouží si obrovskou pochvalu jak zvládali těžké zápasy, projevila se zkušenost dorostenců a skvěle je doplnila pětice starších žáků. Je to výborná parta nejen na hřišti, ale i kabině. Borci, ještě jednou děkujeme, byla  to skvělá sezóna. Poděkování si zaslouží i fanoušci/rodiče, kteří nás celý rok doprovázeli na všechny zápasy.

Sestava : brankáři Lukáš Heuer, Michal Ištvánek, obránci Ondra „Škyvy“ Škývara, Ondra „Dosty“ Dostál, Štěpán „Bizon“ Trávníček, Viktor Štěpán, útočníci Adam „Myslík“ Myslikovjan, Tomáš „Linis“ Linart, kapitán týmu David Kusz, Martin Gotthard, Karel „Karlos“ Bárta, Šimon „Myslík“ Myslikovjan, Marek Kremling,