354_20240523_082809.jpg

Druhý ročník GUFI CUP 2024 BRNO

17.5. – 19.5. zažily starší žákyně atmosféru mezinárodního florbalového turnaje.

     Turnaje se zúčastnilo 6 týmů z Česka, jeden tým ze Slovenska a jeden z Ukrajiny. Celkem 8 týmů hrálo ve dvou skupinách. Holky si zahrály celkem čtyři zápasy. Tři v základní skupině jeden v semifinále.

     Celky byly silné a každý zápas měl tempo a nasazení. Holky do každého zápasu vstupovaly ze zajištěné obrany, kterou pilovaly celou sezónu. Silné týmy jsme potrápili v prvních a druhých třetinách, kdy jsme povětšinou dostali jen jeden nebo dva góly. Třetí třetiny byly rozhodující a tam holky už na rychlou a kombinační hru nestačily. Prohry však sebevědomí holek nezlomily. Děvčata se přijela na turnaj bavit hrou a ve svém volnu si užívala atmosféru turnaje i města Brna. Byla to taková rozlučka se sezónou, protože některé hráčky od další sezóny budou pokračovat ve vyšší kategorii.

Zajímavostí turnaje byly nejen nástupy hráček, ale pak i vyhlášení nejlepších hráček spojené s Interview.

Turnaj si také užil Trenér Dušan Hejč, který se zároveň rozloučil se svou trenérskou kariérou. Tím mu děkujeme za pěknou rozlučku.

Poděkování patří i holkám, že se v tak hojném počtu turnaje zúčastnily a svým kamarádským přístupem přispěly k dobré atmosféře celého týmu.

Soupiska:

Michlíková Dorota, Mužná Tereza, Sochová Marie, Kapounová Barbora, Segeťová Diana, Burgetová Valerie, Nevímová Eliška, Laura Sochová, Amálie Bačáková, Teichertová Liliana, Bačová Štěpánka, Válová Natalie, Chalupová Hana, Polanská Michaela, Alexandra Skálová