Související zápasy

Důležité 4 body pro béčko

Muži B vyrazili na další misi v neděli 10. března do Malých Hoštic u Opavy bojovat o vylepšení umístění v tabulce.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE B 10:1 SK DOMASLAVICE

Snad poprvé v sezoně se mužské záloze vydařil vstup do utkání, kdy hned během prvních 5 minut určili vývoj zápasu čtyřmi rychlými gólovými akcemi a donutili Domaslavice k timeoutu již v čase 4:24. Ten jim bohužel pro ně výrazně nepomohl, jelikož ještě do konce první třetiny neproměnili trestné střílení a inkasovali již pátý gól. V druhé části padlo na každé straně pouze jedné brance, nicméně třetí třetina byla opět plně v rukou Vikingů. Podařilo se jim nasázet další 4 góly, když 3 sekundy před koncem zaokrouhlil na konečných 10:1 po nahrávce Jahody umístěnou střelou Telčer.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE B 3:3 FBC ORCA KRNOV

Ve druhém nedělním utkání nastoupili muži proti jasnému favoritovi z Krnova. Nutno ale podotknout, že většinu zápasu tvořili hru a míček kontrolovali Vikingové. Svou důslednou obranou a svědomitou kombinací si postupně vybudovali cenný náskok 2:0. V druhé části třetí třetiny se ale bohužel po gólu ze samostatného úniku ve vlastním oslabení na koně dostala Orca. Následovala 2 velmi přísná a Orcou bohužel potrestaná vyloučení na straně Vikingů. Vydřený bod za remízu nakonec vystřelil kapitán Jahoda, který vymetl pravý růžek soupeřovy branky.