Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
VikingsAligators
5:4 po prodl.(0:1,3:1,1:2)
so 6. 11. 2021 19:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Národní liga, 9. kolo
9_20211030_082214.jpg

Elévové na domácím turnaji první!

V neděli 24. října se do Kopřivnice sjely týmy z Petrovic a Bohumína. Z důvodu covidové situace se turnaje nemohly zúčastnit dva týmy Vítkovic a tak se turnaj odehrál pouze se třemi účastníky.

1. SC BOHUMÍN 98 -FBC Vikings Kopřivnice  0:6

Domácí Kopřivnici čekal první zápas turnaje s Bohumínem. Z důvodu malého počtu hráčů Bohumína se zápas odehrával pouze na jednom hřišti (místo dvou). Vikings si udrželi po celý zápas převahu a příliš šancí hostujícímu týmu nedopřáli. Brankář domácích Vojtěch Hanzelka se blýskl několika nádhernými zákroky a vychytal již druhou sezonní nulu.

FBC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice  20:11

Do druhého zápasu naskočili domácí proti týmu Petrovic. Toto utkání se již odehrávalo na dvou hřištích a bylo pro oko diváka zajímavější. Mladí Vikingové přehrávali svého soupeře po většinu zápasu a po 24 minutách na tabuli svítilo skóre 20:11. Domácí tedy na domácím turnaji vybojovali první místo.

Sestava: Daniel Buček, Ondřej Gold, Jindřich Jiřík, Filip Monsport, František Baroš, Štěpán Foltýn, Antonín Hyvnar, Matyáš Zavadil, Matyáš Both, Martin Hanzelka, Vojtěch Hanzelka, Radek Koliba